Poradna

Jak vybrat, co, proč, kolik, kdy, kde, kam, pro koho... z toho by se jeden opupínkoval, kolik otázek může vzbudit výběr sportovních potřeb. Zabrusli proto do poradny tvořené profíky a pošli si přihrávku ke správnému zboží.

Jak vybrat tenisovou raketu?

Zorientuj se v džungli tenisových raket. Získej přehled o tom, co je to vyvážení raket, jaká hmotnost je pro koho vhodná a jaké tenisové boty vybrat.


Nejdůležitější články

Jak vybrat outdoorové vybavení?

Poradíme ti, jak se vybavit na dobrodružství v přírodě na horské treky nebo třeba skialpy. 


Nejdůležitější články

Jak vybrat inline brusle?

Poradíme ti, jaké brusle se hodí pro rychlou jízdu i pohodovou fitness vyjížďku. Vyber si inline brusle přesně pro tebe.


Nejdůležitější články

Jak vybrat koloběžku?

Kdo a kde bude na koloběžce jezdit. Jediné dvě otázky, které si musíš zodpovědět sám. S ostatním ti poradíme.


Nejdůležitější články

Jak vybrat raketu na stolní tenis?

Nevíš, jak vybrat potah, dřevo nebo dokonce celou pálku na stolní tenis? Nech si poradit v průvodci výběrem sportovních potřeb pro stolní tenisty.


Nejdůležitější články

Jak vybrat raketu na squash?

Squashové rakety se liší především ve vlastnostech rámu (tuhost, odolnost), vyvážení a použitými výplety. Jasno získáš díky našemu přehlednému poradenství.


Nejdůležitější články

Jak vybrat ortézu nebo bandáž?

Při výběru je důležité pro jakou končetinu nebo část těla potřebuješ podporu a potom podle stupně zranění a omezení pohyblivosti vybereš ten správný model.


Nejdůležitější články

Jak jíst a pít při sportu?

Víš, jak jíst před tréninkem? A jak důležitá je regenerace po sportu?


Nejdůležitější články

Jak vybrat brusle na led?

Při výběru zimních bruslí bývá nejdůležitější komfort. U dámských bruslí rozhoduje také design nebo zda je brusle zateplená. Dětské brusle mají různý systém nastavení velikosti.


Nejdůležitější články

Píšeme o tom, co dobře známe

Sami sportujeme a testujeme naše produkty, a píšou pro nás i naši sportovní parťáci. V našich článcích tak vždy najdeš správné rady a motivace ke svému pohybu.
Píšeme o tom, co dobře známe