Placení za zboží


Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě Sportega s.r.o. jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). Cena neobsahuje poštovné případně u větších věcí (např. boxy, stoly) dopravné za přepravní služby.

Placení za zboží

Při placení zboží nabízíme několik variant, z nichž si můžeš vybrat tu, která ti nejvíce vyhovuje.

Platba kartou

Platební kartou nebo online platbou

V našem e-shopu můžeš využít komfortního způsobu platby za zboží prostřednictvím platební karty. Tento způsob placení zajišťuje Česká spořitelna, která má na starost celý proces (ověřování, billing, clearing), takže citlivé údaje, jako např. číslo vůbec neprochází přes náš systém. Na základě přijaté úhrady ti odešleme zboží. Platba kartou je možná i na našich prodejnách v Praze a Brně.

Pokud se platba platební kartou nezdaří, kontaktuj prosím informační linku.

Bankovní převod

Bankovním převodem

Zboží zaplatíš před zasláním na základě vystavené zálohové faktury, která je Vám vystavena automaticky. Zboží ti bude odesláno na základě přijaté úhrady. Společně se zbožím obdržíš fakturu (daňový doklad). Platba bankovním převodem může trvat až 2–3 dny.

Benefit Plus

Pronájem Benefit Plus s následným odkupem

S Benefit Plus můžeš využít pronájem vybavení s následným odkupem. Část nákladu pokryješ prostřednictvím benefit bodů a zbytek uhradíš tebou vybraným způsobem. Kategorie zboží, na které se tato možnost vztahuje a ostatní potřebné informace nalezneš v detailním popisu platbou Benefit Plus.

Essox

Na splátky s Essox

Essox poskytuje spotřebitelské financování a leasing. Vybereš si sportovní zboží, po kterém toužíš, a objednáš. Díky splátkové kalkulačce si nastavíš splátkový kalendář a vybavení budeš splácet, zatímco už se z něj budeš radovat při hře či sportovním výkonu.

Platba hotově

Hotově

Zboží můžeš samozřejmě uhradit i v rámci osobních odběrů na našich prodejnách.

Platba dobírkou

Dobírkou

Zboží můžeš samozřejmě zaplatit také až při dodání zboží přepravní službou na dobírku nebo při vyzvednutí na pobočkách Uloženky.


Přechod vlastnického práva

Zboží až do úplného zaplacení zůstává majetkem prodejce.

Jít na obchodní podmínky


Užitečné informace