Doprava


Řidiči všech dopravních společností vám přivezou balík následující pracovní den po tom, co zásilku odešleme.

Dopravci

DPD a odběrná místa DPD Pick up

Zásilku ti přiveze dopravce DPD až domů nebo ji budeš mít připravenou na jednom ze 175 odběrných míst. DPD ti dá dopředu vědět smskou a e-mailem, že je balíček na cestě nebo připravený na výdejním místě. Zboží je doručeno obvykle do 48 hodin od expedice.

Svoji zásilku můžeš sledovat na stránkách DPD.cz.

Odběrná místa Zásilkovna

Zásilku budeš mít připravenou na jednom z odběrných míst. Jakmile budeš mít Zásilkovna balíček u sebe, pošle vám e-mail s trackovacím číslem. Po doručení na zvolené místo obdržíš potvrzovací SMS a e-mail s heslem, které budeš potřebovat pro vyzvednutí. Pokud si balíček do 7 dní nevyzvedneš, vrátí se zpátky k nám.

Zásilkovna doručuje balíky jen do určité velikosti, kdy součet všech stran krabice dá dohromady maximálně 120 cm.

Postup vrácení zboží při využití letní akce s dopravcem Zásilkovna najdeš na stránce s informacemi o vrácení zboží.


Česká pošta Balík Do ruky

Balík Do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání ti bude zaslána SMS potvrzující doručování balíku. Uloženou zásilku si můžeš osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o opakované doručení.

Pokud ti nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, tak můžeš změnit termín nebo místo pro dodání balíku. Na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si nejpozději v den podání zásilky změníš nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.


Česká pošta Balík Na poštu

Balík Do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání ti bude zaslána SMS potvrzující připravení balíku na vyzvednutí.

Pokud potřebuješ, aby byl tvůj balík připraven k vyzvednutí déle než standardních 7 pracovních dnů, prodluž si tuto lhůtu až na 15 dní.

Každému balíku je přiděleno podací číslo zásilky, díky kterému můžeš jeho pohyb sledovat pomocí služby sledování zásilek Track & Trace. Toto číslo ti pošleme společně s odkazem v e-mailu, který potvrzuje objednávku. Pohyb balíku můžeš kontrolovat i na bezplatné telefonní lince 800 104 410.


Česká pošta Balík Do balíkovny

K vyzvednutí balíku na specializované přepážce nebo depu České pošty ti bude stačit jméno a kód, který ti Česká pošta pošle. Nebudeš muset čekat dlouhou frontu u klasické přepážky a ani ukazovat občanku. Vyzvednutím balíku můžeš pověřit manželku, manžela, tchýni nebo třeba kamaráda. Platit můžeš v hotovosti i kartou.


Toptrans expresní přeprava kusových zásilek

Pro přepravu opravdu velkých zásilek využíváme Toptrans. Přeprava tímto dopravcem se týká střešních boxů a stolů na stolní tenis. Nemusíš se o nic starat, toto zboží ti Toptransem pošleme automaticky. Vy jen čekejte doma u dveří na svého kurýra.


Osobní odběr

Objednané zboží si můžeš vyzvednout na našich kamenných prodejnách v Brně, Uherském Hradišti nebo na centrálním skladu ve Šlapanicích.


Ceník dopravného

Hodnota objednávky do 3 999 Kč

DopravceDobírkouPlatební kartouBankovním převodem
DPD148 Kč109 Kč109 Kč
DPD Pick up108 Kč69 Kč69 Kč
Zásilkovna108 Kč69 Kč69 Kč
ČP Balík Do ruky168 Kč129 Kč129 Kč
ČP Balík Na poštu148 Kč129 Kč129 Kč
ČP Balík Do balíkovny108 Kč69 Kč69 Kč
Osobní odběrzdarmazdarmazdarma

Hodnota objednávky 4 000 Kč a více

*U dopravy Toptrans je doprava zdarma pro objednávky s hodnotou 6 000 Kč a více

DopravceDobírkouPlatební kartouBankovním převodem
DPD39 Kčzdarmazdarma
DPD Pick up39 Kčzdarmazdarma
Zásilkovna39 Kčzdarmazdarma
ČP Balík Do ruky39 Kčzdarmazdarma
ČP Balík Na poštu39 Kčzdarmazdarma
ČP Balík Do balíkovny39 Kčzdarmazdarma
Toptrans39 Kčzdarmazdarma
Osobní odběrzdarmazdarmazdarma

Cena dopravy je včetně DPH 21 %.


Reklamace poškozené zásilky

Pokud je zásilka zalepená páskou kurýra nebo jakkoliv porušená, máš právo nahlédnout do balíku před dopravcem.

Pokud je na zboží závada, můžeš balík odmítnout nebo sepsat s kurýrem protokol o poškozeném zboží. Ten potom můžete uplatnit při reklamaci.

Pokud si myslíš, že by zboží v balíčku mohlo být poškozené nebo může něco chybět, zásilku nepřebírejte a ihned nám dejte vědět.

O jakkoliv poškozené zásilce nás ihned informuj a domluvíme se, jak postupovat dál.