VIDEO: Těžte z lehkosti badmintonových raket Victor Light Fighter


4 minut čtení

Odlehčete si na kurtu s raketami Victor Light Fighter.
Zaútočte na vítězný míček s pořádnou lehkostí. Vyberte si z 5 ultralehkých badmintonových raket Victor Light Fighter a trestejte chyby soupeře.S raketami Victor Light Fighter se vám bude lépe manévrovat a kontrolovat míček. Díky nízké hmotnosti raket navíc nezatížíte ruku, ani rameno.Rakety Light Fighter  jsou ideální pro pokročilé hráče. Podle stylu hry si vyberete, ať už jste technický typ hráče, nebo spíš útočný badmintonista. Všechny rakety jsou vypletené kvalitním výpletem Ashaway Zymax 66 Power.

Bránit se nebylo nikdy lehčí

Victor Light Fighter Ultra je exkluzivní model, který koupíte jedině u nás. Ultra je nejlehčí raketou z celé série a váží pouhých 75 g.Raketa je vyvážená do hlavy a je hodně tuhá. Při klíru se o něco víc zapotíte, ale o to jednodušeji vyberete smeč. Takže Light Fighter Ultra je skvělý parťák v defenzivě a při rychlé hře u sítě.

Dostaňte soupeře pod tlak

Pokud na defenzivu házíte bobek a všechnu energii se snažíte poslat do útoku, je tady pro vás Victor Light Fighter 7500. Útočnou raketu z ní dělá extra tuhý shaft a vyvážení do hlavy, které přitvrzuje údery.Light Fighter 7500 má aerodynamický tvar hlavy a spolu s hmotností 78 g zajišťuje skvělou manévrovatelnost a rychlý švih.

Prostřídejte singl s deblem

Téměř identickou raketu najdete v pálce Victor Light Fighter 7400. Také váží 78 g, rám je aerodynamický a je vyvážená do hlavy.Jenže nějaký rozdíl tady být musí. A právě ten najdete ve středně tuhém shaftu. Tím pádem dostanete do ruky větší univerzálku, která se výborně hodí do čtyřher.

Staňte se pánem hry u sítě

Opět minimální rozdíly, přesto podstatné objevíte v badmintonové raketě Victor Light Fighter 7390. Na rozdíl od 7400 nemá aerodynamický tvar rámu, a tím pádem je lepší zbraní pro techničtější hráče.Raketa váží 79 g, má středně tuhý shaft a je mírně vyvážená do hlavy. Victor Light Fighter 7390 se vám bude skvěle ovládat a podpoří vás při hře u sítě. [caption id='attachment_12318' align='aligncenter' width='531']Petr Koukal se svojí raketou Victor Light Fighter Petr Koukal Petr Koukal se svojí raketou Victor Light Fighter Petr Koukal[/caption]

Raketa nejen pro ženy, co zvládají vše

Jestliže jste se v řadě Light Fighter zhlédli, ale potřebovali byste spíše univerzální raketu, existuje pro vás řešení. Victor Light Fighter 7000 je nejuniverzálnější raketa z celé řady.Její hlavní heslo je kontrola s maximální přesností. Tužší shaft, váha 76 g a vyvážení na střed zajistí snadnou manévrovatelnost. Parádně se proto hodí do čtyřhry a je velmi oblíbená mezi ženami.

Zakoukejte se do Koukala

Nově v nabídce najdete i další exkluzivní raketu. Konkrétně zapátrejte po raketě Victor Light Fighter Petr Koukal, která má úplně stejné vlastnosti jako Light Fighter 7000.Více o raketách Petra Koukala hledejte tady.

Nepouštějte se do investice na blind

A pokud si stále nejste jistí, která z raket je pro vás ta pravá, nemějte strach. Zajděte na naši prodejnu v Praze nebo v Brně a badmintonové rakety si tady půjčíte třeba všechny.Pak už je jen na vás, která na vás při hře zapůsobí nejvíc a dáte jí šanci.

Další čtení při čekání na parťáka...

Udělejte si radost před Vánoci s badmintonovou značkou FZ Forza | Dánská profi značkaTřískejte do toho s badmintonovými raketami z edice Petra Koukala | Rakety Petra KoukalaVIDEO: Zadeblite si s badmintonovými raketami Yonex Astrox | Rakety Yonex AstroxVIDEO: Švihejte pro badmintonové rakety Victor Jetspeed | Rakety Victor Jetspeed

Starší články