RECENZE: Přepravní klec pro psy Thule Allax – pohodlná a bezpečná přeprava tvých mazlíčků


4 minut čtení

Thule Allax je špičková přepravní klec pro tvého pejska. Máme pro tebe podrobnou recenzi, která pečlivě rozebírá konstrukci, bezpečnost a mnohé další.

V současné době se stále více majitelů psů snaží o maximální bezpečnost a pohodlí svých mazlíčků při přepravě na cestách. Thule nedávno přišel s špičkovým řešením. Přepravní klec Thule Allax, která nabízí nejen design a bezpečnost, ale také praktičnost. Thule Allax testujeme více než měsíc na každodenní bázi. V recenzi ti ukážeme ucelený pohled na to, jak klec funguje v každodenním užívání, jaké má vlastnosti a jak se vyrovnává s konkurencí.

Bezpečnost a kvalita

Thule Allax zaujme na první pohled svým pevným zpracováním a bezpečnostními prvky. Velkým plusem je, že klec prošla crash testy, což byl jeden z hlavních argumentů pro pořízení. Bezpečnost na cestách je pro nás prioritou a Thule tento aspekt bere stejně vážně. Navíc nouzový východ pro případ autonehody dodává na klidu, jelikož v případě potřeby můžete vašeho mazlíčka rychle a bezpečně dostat ven.

Přepravní klex Thule Allax

afgfg.webp

Flexibilita a komfort

Jednou z nejlepších vlastností této klece je možnost přizpůsobení její délky velikosti kufru automobilu. To znamená, že má pes dostatek prostoru, aniž by bylo nutné obětovat místo pro další zavazadla. Navíc, díky propracovanému designu klece, která svými rozměry perfektně pasuje do našeho Volkswagen Passat kombi, není problém přibalit vedle klece i cestovní tašku nebo jiné nezbytnosti.

Dostatečný prostor klece Thule Allax

Kompaktní design klece Thule Allax

Praktičnost a design

Přepravní klec Thule Allax je vybavena výbornou hydraulikou dveří, díky které se dveře nezavírají samy, pokud to právě nepotřebujete. Tento malý, ale promyšlený detail výrazně zjednodušuje celkovou manipulaci. Klec je velmi vzdušná a dostatečně světlá, což přispívá k pohodlí pejsků i na delších cestách. Máme klec velikosti L pro psy 22 až 26 kg, která poskytuje dostatek místa pro většího psa, zatímco menší fenka má místa opravdu nadprůměrně.

Bytelnost a pevné usazení v autě jsou dalšími vlastnostmi, které stojí za zmínku. Klec v autě nikam neklouže a je stabilní, což není u všech klecí samozřejmostí. Jediným nedostatkem je její vysoká hmotnost a fakt, že se nedá složit, což může komplikovat její přemístění. Doporučujeme přenášet klec spíše ve dvou lidech.

Design je dalším silným bodem klece Thule Allax. Elegantní a moderní vzhled klece skvěle doplňuje interiér automobilu, což bylo jedním z důvodů, proč jsme se pro ni rozhodli.


Cena a příslušenství

Ačkoliv je cena klece Thule Allax vyšší, za nás rozhodně odpovídá kvalitě, bezpečnosti a komfortu, které nabízí. Na trhu jsem nenarazila na srovnatelný produkt, který by splňoval všechny naše požadavky tak, jak to dělá Allax.

Ke kleci lze dokoupit různé příslušenství, jako je chránič auta proti poškrábání nebo kapsičku na pamlsky. Tyto doplňky jistě ocení mnoho nadšených pejskařů.

Závěr

Thule Allax představuje ideální řešení pro majitele psů, kteří hledají bezpečnou, pohodlnou a flexibilní přepravní klec pro svého mazlíčka. S vysokou úrovní bezpečnosti, praktičností a estetickým designem je Allax skvělou investicí pro každého, kdo pravidelně cestuje se svými psy. Ačkoliv cena může být pro některé vyšší, kvalita a promyšlenost tohoto produktu plně odpovídají našim očekáváním.

Starší články