Rozmotejte mozkové závity při výběru tenisových bot Head


3 minut čtení

Zakončete BMR správným obutím Head.
Správný pohyb po kurtu je jednou z nejdůležitějších esencí úspěchu. Pokud frčíte na značce Head, máme pro vás tipy, které tenisové boty Head jsou pro vás ty pravé. Pokud fandíte jiným značkám, nezapomeňte se podívat na tipy na tenisové boty Wilson a obuv Babolat. Dámské tenisové vybavení Head

Rozeberte soupeře od základní čáry

Jestliže je váš styl vyšlápnout si na soupeře pořádně agresivní hrou, pokukujte po tenisové obuvi Head Revolt. Boty Head Revolt se nejlépe přizpůsobí agresivní silové hře od základní čáry. Boty mají posílenou postranní podporu, proto vás nenechají ve štychu při bočním pohybu. Head Revolt Dobrou zprávou je, že boty na tenis Head Revolt máme v nabídce jak pro muže, tak pro ženy a děti. Řada Head Revolt má navíc dva modely, které se liší podle pokročilosti a četnosti hraní. Chci boty Head Revolt »

Dosprintujte si pro vítězný fiftýn

Opozicí k hráčům pohybujícím se na základní čáře jsou výbušní tenisté s rychlým přechodem na síť. Pokud rádi podniknete nějaký ten výlet na síť, vyberte si tenisové boty Head Sprint. Jak název obuvi napovídá, boty jsou nesmírně rychlé. Tomu napomáhá jejich lehkost i pohodlí. Pro přímočarý pohyb si mezi tenisovou obuví Head nenajdete lepšího parťáka. V řadě tenisových bot Head Sprint si vyberete až ze 3 modelů. Obuv Sprint SF a Sprint Pro je spíše pro závodní hráčeMírně pokročilým nebo trenérům postačí boty Sprint Team. Head Sprint Boty Head Sprint SF navíc přichází s novým materiálem SuperFabric, který vytváří ochranný štít, který neprořízne ani nůž. Díky tomu obuv více vydrží a špičku jen tak neprošoupete. Tenisovou obuv Head Sprint najdete opět v pánské, dámské i dětské variantě. Chci boty Head Sprint »

Investujte adekvátně ke svým schopnostem

Head Revolt i Head Sprint jsou boty spíše pro pokročilé a pravidelné tenisty. Pokud si jdete tenis pinknout jednou za uherský rok nebo nechcete investovat, upřete svůj zrak na model Head Brazer. Tenisové boty Head Brazer mají základní podporu pro tenisty, kterou vám běžné křusky nenabídnou. Na druhou stranu nečekejte žádné zázraky, které by z vás udělaly nového Novaka Djokoviće. Tenisové boty Head Brazer najdete v pánské a dámské verzi. Head Brazer Chci boty Head Brazer »

Servírujte si další tenisové čtivo...

VIDEO: TOP 5 tenisových tašek Head | Tašky Head Objevte limitované tenisové rakety Head pro rok 2019 | Rakety Head Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR

Starší články