Pomáhejte během - Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové


4 minut čtení

Pomozte rodinám v tísni účastí na Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové❤️.
Rozběhněte se na pomoc rodinám v tísni na 2. ročníku Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové. V kalendáři si uvolněte čtvrtek 10. září a vyběhněte v Praze na Hvězdu, ať už sami nebo ve štafetě. SportObchod.cz s potěšením zůstává partnerem akce a i letos přispěje do cen pro vítěze. ✌️ Pozvánka na Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové - 2. ročník Chci se přihlásit na Běh dobré vůle »

Poběžíte sami nebo pro dobro věci složíte štafetu?

Závod je především o pomoci potřebným a vašem dobrém pocitu a radosti z běhu. Klidně ale vyrazte trhnout osobní rekord na pětku a desítku. Nebo si užijte závod ve skupině přátel a postavte čtyřčlennou štafetu, kde každý běží 2,5 km. Je to na vás, ale otálet se nevyplatí, kapacita závodu je omezená. KDE: Obora Hvězda, Praha 6 KDY: prezentace ve čtvrtek 10. 9. od 16:00, start závodu v 18:00 TRASY: závody jednotlivců na 5 km (2 okruhy) a 10 km (4 okruhy), štafeta 4×2,5 km (1 okruh) CENA: závody jednotlivců od 450 Kč, štafeta 3 000 Kč (v předprodeji do 7. 9. 2020) Propozice a přihláška » O zábavu mají postaráno i děti, za symbolické startovné 50 Kč pro ně pořadatelé nachystali závody i bohatý doprovodný program. [caption id='attachment_18726' align='aligncenter' width='633']Dětský závod na Běhu dobré vůle Pro děti jsou nachystané závody i zábavný doprovodný program.[/caption]

Naběhanými kilometry podpoříte rodiny v tísni

Charitativní běžecký závod pořádá Výbor dobré vůle (VDV) a veškerý výtěžek putuje na pomoc rodinám v nepříznivé životní situaci ovlivněné nemocí, ztrátou bydlení či domácím násilím. Běh dobré vůle přiběhne podpořit i oštěpař Petr Frydrych, který umí svůj oštěp poslat až 88,32 m daleko.
Pamatujete si stále platný světový rekord Jana Železného? Měří 98,48 m
Všichni běžci i kolemjdoucí si mohou prohlédnout výstavu fotografií Olgy Havlové. Výstava fotografií Olgy Havlové

Stanete se běžcem dobré vůle

VDV se podílí na řadě sportovních charitativních akcí, kde při registraci můžete přispět navíc libovolnou částkou konkrétnímu člověku. Tím se z vás stane běžec dobré vůle. U tohoto Běhu dobré vůle se jím ale stáváte automaticky, přesto i zde najdete políčko Volitelné položky: Přeji si navíc přispět rodinám v tísni. Přispějete?

Běh dobré vůle v roce 2019

Na 1. ročník Běhu dobré vůle zavítali i dva běžci z #tymsportobchod. Samotný šéf celého SportObchod.cz Pepa Mech (na fotce ten vyšší 😉) a hlava i srdce marketingu Adam Jurák. [caption id='attachment_18729' align='aligncenter' width='554']SportObchod.cz na Běhu dobré vůle Pepovi a Adamovi se prý na 1. ročníku Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové líbilo![/caption] Chcete vědět nebo zavzpomínat, jaký byl 1. ročník Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové? Koukněte na článek První ročník Běhu dobré vůle vynesl téměř 330 tisíc! Poběžíte? Nezapomeňte to dát vědět přátelům na Facebooku. FB událost: Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové - 2. ročník »

Je libo další běžecké závody nebo rady?

Starší články