SOUTĚŽ: Mizuno Trail Running Cup – vyběhněte s námi do divočiny


3 minut čtení

Soutěžte o startovné na Mizuno Trail Running Cup. Užijte si městskou džungli i horské vrcholy.
Startujeme běžeckou sekci, ale těžit z toho budete vy! Dejte průchod své závodnické duši a soutěžte s námi o startovné na závody Mizuno Trail Running Cup (MTRC). Vyběhněte do městské džungle nebo zdolejte horské vrcholy. Který závod si vyberete? Potřebujete doplnit výbavu? Máme pro vás plný sklad všeho běžeckého a nabídku stále rozšiřujeme. termíny mizuno trail running cup Chci soutěžit o startovné »

Nejstarší maraton v Česku a sjezdovka ve Špindlu

Seriál závodů MTRC vás zavede do různých koutů Česka. Tři pražské závody nabídnou výhledy z Petřína, nejstarší český maraton a kros přes golfový pažit. Kralický půlmaraton a Krkonošská padesátka dávají tušit pořádnému laktátovému zážitku, ale o to lepší pocit v cíli. Lipenský a Česko - Německý půlmaraton (Český les) vynikají v atraktivitě trasy a jistě patří mezi nejhezčí závody svého druhu u nás Chcete se dozvědět víc o minulém ročníku? Mrkněte na Blog MTRC.

Termíny MTRC:

Jste připraveni soutěžit?

Soutěžte o startovné na:
  • celý seriál MTRC (7 závodů), při absolvování 4 a více závodů od nás dostanete odměnu navíc,
  • pražské závody MTRC (Trail Praha, Maraton Dobříš, Motolské jamky), při absolvování 2 a více závodů od nás dostanete odměnu navíc,
  • jednotlivé závody: Kralický půlmaraton, Krkonošskou padesátku, Lipenský půlmaraton a Česko - Německý půlmaraton (Český les).
Stačí vyplnit krátký dotazník a můžete si pomalu zavazovat tkaničky. Chci soutěžit o startovné » V každé kategorii vybíráme 3 vítěze, délku tras si v případě výhry zvolíte sami. Soutěžit můžete o všechny typy startovného, ale vyhrát jen jednou. Výherce startovného na celou sérii MTRC a na pražské závody vyhlásíme nejpozději 18. 6. 2020. Výherce startovného na ostatní závody pak zveřejníme vždy nejméně 14 dní před startem daného závodu. Trailový běh - Mizuno Pravidla soutěže 
  • Výherci souhlasí se zveřejněním svého jména na webu a sociálních sítích.
  • SportObchod.cz si vyhrazuje právo na změny či zrušení soutěže.
  • Odpovědi v soutěži mohou být využity k marketingovým účelům SportObchod.cz
  • Výherce kontaktujeme na zadaný e-mail.
  • Na výhru není právní nárok.
  • Účastí v soutěži souhlasíte s přihlášením odběru newsletteru SportObchod.cz.
Přejeme hodně štěstí na startu a těšíme se na vás!

Je libo další běžecké čtení?

Starší články