Opřete se do tréninku s limitovanou tenisovou edicí od Wilsonu


3 minut čtení

Limitovaná kolekce černého tenisového vybavení Wilson Black Edition uctívá největší tenisové dříče.
Ostatní spí a vy drilujete údery, abyste je zvládli zahrát i poslepu. Ještě jeden volej. Ještě jeden servis. Ještě jeden míček.Zápas pro vás nekončí vítězným míčkem. Mečbol pro vás znamená pouze další začátek tréninkové jednotky. Zatímco ostatní slaví, za vámi se zavřou dveře tréninkového centra a potíte se do úmoru.Jen tak vede cesta k dokonalosti a vavřínům. Tvrdý dril v nejtemnější hodince. K uctění těchto dříčů přichází Wilson s kolekcí tenisových raket Black Edition.Wilson Black EditionV celé České republice koupíte tenisové vybavení z edice Wilson Black Edition pouze na SportObchod.cz.

Na co se v edici těšit

Exkluzivní kolekce Wilson Black Edition není jen tak pro nějaká ořezávátka. Na výběr máte z těch nejvyšších modelů tenisových raket Wilson Burn, Blade a Ultra – to vše v jedinečném černém designu.Outfit vyšperkujte černými tričky, trenkami a především profi tenisovou obuví s technologií Wilson Amplifeel. Vše ukryjete do batohu či tašky z černé edice a hurá na trénink či zápas.

Rakety vypletené na míru vašemu stylu

Všechny tři rakety z Black Edition disponují technologií Countervail. Jejím posláním je šetřit vaši energii, abyste čistě udeřili více míčků. Těšit se budete z lepší kontroly nad údery i díky nižším vibracím.Pro tenisové blázny, kteří na kurtu míní vypustit duši, je ideální raketou Wilson Ultra. Kvalitně si s ní zahrají až 2/3 hráčů a pro její univerzálnost se hodí pro celoplošný tenis.Tenisové rakety Wilson Black EditionKdo váží každý krok a nechce se mu ze základní čáry, měl by se poohlédnout po tenisové raketě Wilson Burn. Raketa má dostatečnou razanci se spinovým potenciálem, aby od základní čáry dokázala zatlačit soupeře do kouta.Bušit to hlava nehlava, i to je možnost. Agresivním hráčům, kteří útočí z každé pozice, udělá radost Wilson Blade. Dokonalá manévrovatelnost, slušná razance i precizní kontrola úderu budou pít vašim soupeřům krev.

Splyňte s temnotou

Zabalte raketový arzenál do vatičky. Přesně tak na vás zapůsobí tenisový bag až pro 15 raket. Tři obří kapsy doplňují polstrované popruhy a především technologie chránící rakety před extrémními teplotami a vlhkostí.Rakety jsou pro tenisty nezbytností, ale jakmile se nemůžete do úderu opřít, jsou vám na dvě věci. Perfektní stabilitu při všech změnách pohybu a raketovou akceleraci očekávejte od černých tenisových bot Wilson Amplifeel.Teď už chybí jen vybrat si z triček a šortek z kvalitních materiálů. Dřete jako kůň a nenechte se otrávit zbytečným pocením. Splyňte na tréninku s temnotou a na zápase budete řádit jako černá ruka.Wilson Black Edition je o vás pro vás.

Další servis pro tenisty...

Nekupujte zajíce v pytli, otestujte si tenisové rakety | Testovačky na prodejněVIDEO: Buďte na kurtu in – TOP 6 tenisových bagů roku 2018 | Představovačka tašekNenechte si otrávit čas na kurtu bolestí tenisového lokte | Prevence zranění

Starší články