Vystřelili jsme seriál tipů pro hokejové hobíky


3 minut čtení

Nezničte si hokejové vybavení špatným zacházením a naučte se o něj starat.
Ušetřete peníze tím, že se o svou hokejovou výstroj budete lépe starat. Náš hokejista Peter pro vás vytipoval pár praktických rad k péči o hokejové vybavení. Začněte s nimi ještě dnes a prodlužte životnost hokejových bruslí nebo rukavic.Seriál pro hokejové začátečníky

Naučte se správně starat o své brusle

Vaše brusle budou vypadat jako ze žurnálu. Poradíme vám, jak zatočit s neposednými tkaničkami do bruslí. Zodpovíme vám vše ohledně tepelného tvarování bruslí doma v troubě. A jestli se ptáte, jak s hokejovými bruslemi souvisí kuchyňská houbička, pak pokračujte ve čtení.Jak si vybrat hokejové brusle vám radíme v naší poradně. Abyste měli informace kompletní, připravili jsme pro vás článek zaměřený na nože na brusle.Ukážeme vám, proč stále padáte, i když bruslit umíte. Na vině zřejmě budou strhnuté hrany nožů.

Omotejte si hokejku a nepřilepte se k ní

Bez hokejky gól nedáte. Pokud už jste koupili tu pravou střelku, přichází na řadu péče o ní. Pořádně ji seřezejte do ideální velikosti.Po zkrácení je důležité hokejku správně omotat. Dáme vám pár tipů, jak na to.Když hokejku omotáte, začne se vám lep z omotávky hromadit na rukavicích. I na to jsme mysleli a prozradíme vám triky profesionálních hokejistů, jak se k hokejce natrvalo nepřilepit. V hlavní roli se představí dětský pudr. A zároveň vyvrátíme babské rady ohledně péče o hokejové rukavice.

Všechno připravené, už jen vybrat správný zimák

Máte hokejové vybavení, všechny rady pro hobíky jste aplikovali, ale nemáte si kde zahrát hokej?Načerpejte inspiraci v přehledu hokejových hal i s cenami pronájmů v Brně a okolí. Zahrejte si na domácím ledě Komety Brno nebo vyrazte na méně vytížený stadion do Rosic. Variant máte mnoho.

Dobruslete si pro další hokejové rady...

Kde hrát hokej v PrazeKde hrát hokej v Brně a okolíHokejová poradnaJak si vybrat hokejové brusleJak si vybrat hokejku

Starší články