Noční běh pro Světlušku – Rozsviťte s námi život nevidomým


4 minut čtení

Poběžte s námi pro dobrou věc. V soutěži na vás čeká 6 startovných na Noční běh pro Světlušku.
Spojte svou vášeň pro běhání s dobrou věcí, a pomozte těm, kteří neměli tolik štěstí. Vyběhněte na Noční běh pro Světlušku, a rozsviťte život nevidomým. Letos jsme opět partnerem Světlušky a v soutěži o startovné jsme udělali radost 6 z vás.

Světluška rozsvěcí cestu nevidomým

Světluška je dlouhodobý projekt nadačního fondu Českého rozhlasu, který nevidomým a zrakově postiženým svítí na cestu už od roku 2003. Možností, jak přispět, je několik:
  • převodem na účet
  • online a kartou
  • dárcovskou SMS
  • QR kódem
  • mobilní aplikací
  • účastí na akci
Kromě Nočního běhu pořádá Světluška také sbírkové dny, Vánoce pro Světlušku a koncert Světlo pro Světlušku, do kterého se zapojují největší hvězdy české hudební scény, jako je Aneta Langerová, Hana Hegerová, Marta Kubišová, Chinaski nebo Tomáš Klus.

Vyběhněte do tmy

Noční běh pro Světlušku není o tom, kdo zaběhne trasu nejrychleji. I když vám to tak neběhá, záleží hlavně na tom, abyste si odnesli skvělý zážitek a dobrý pocit. Vyzkoušíte si, jaké to je běžet po tmě, a zjistíte, jaké překážky musí nevidomí každý den překonávat. Noční běh pro Světlušku

Nezapomeňte na čelovku

Na každého běžce čeká při registraci startovní balíček. Letos si navíc můžete vybrat ze 2 variant:
  1. sportovní vak + čelovka
  2. sportovní vak + čelenka
Pokud si vyberete raději čelenku, nezapomeňte si donést vlastní čelovku. Poběžíme i tmavými úseky, tak ať vás nepřekvapí větev přes cestu. Noční běh pro Světlušku

Rozcvička pod vedením profíků

Aby vás po závodu nebolelo celé tělo, měli byste se před startem rozcvičit. O to se postarají profíci z týmu společnosti Hannah. Pořádně vás protáhnou, a připraví vás na startovní výstřel.

Kde poběžíme?

Letos pro Světlušku poběžíme v 6 městech - v Praze, Olomouci, Brně, Ostravě, Jihlavě a Plzni. V každém městě si sami vyberete, jestli poběžíte delší nebo kratší okruh.

Termíny Nočních běhů pro Světlušku:

Počet startovných není nekonečný. Raději se na závod zaregistrujte hned, ať na vás zbyde místo.

Soutěž o startovné na Noční běh pro Světlušku je v cíli

Letos poběžíme na pomoc i my, a z vyplněných dotazníků jsme vylosovali 6 běžců, kteří poběží s námi. Všichni výherci už mají ve svých e-mailových schránkách zprávu s dalšími pokyny. Nepoštěstilo se? Nevadí, registrace na Noční běh pro Světlušku pořád jede. Neprošvihněte to, a registrujte se hned teď. Chci se registrovat » Soutěž o startovné na Noční běh pro Světlušku

Doběhněte si pro další čtení ...

Starší články