Vlétněte na kurt v padnoucí tenisové obuvi Babolat


3 minut čtení

Vyznejte se v modelových řadách tenisové obuvi Babolat.
Tenisové boty Babolat rozběhají i ty největší lenivce. Věděli jste ale, že není fuk, který model si vyberete? Babolat vám nabízí 4 modelové řady tenisové obuvi. Mrkněte se jim na zoubek a vyberte si ten ideální model bot pro vás.

Šéfujte hře ze základní čáry

Běhání je pro děcka, vy zkušení si to odehrajete hlavou. Pokud se na síť vydáváte sporadicky, nazujte si tenisovou obuv řady Babolat Propulse. Babolat Propulse má všechno to, co potřebujete jako hráč pohybující se primárně po základní čáře. Pokud vás už z častých úskoků doprava a doleva bolí boční strany chodidla, Propulse s podporou boční strany obuvi vás tohoto problému zbaví. Vedle boční podpory čekejte i výborné pružení a hladký dopad díky speciálnímu polstrování paty. Boty Babolat Propulse jsou ideální pro pokročilé, pravidelné hráče. Vybírejte pánské, dámské i dětské tenisové boty. Na výběr máte z modelů Babolat Propulse Rage, Fury nebo Blast. Chci boty Propulse »

Napalte to na síť a zase zpátky

Na schůzky choďte, jak jen se vám zlíbí, ale u míčku byste měli být pokaždé včas. Tenisové boty Babolat Jet vám k tomu hravě dopomohou. Materiál obuvi Babolat Jet je totiž z lehkých kevlarovo-polyamidových vláken. Nadstandardně nízká hmotnost tenisové obuvi tím pádem podpoří dynamičnost vaší hry a probudí ve vás hbitou lasičku, které neuteče žádný míček. Pokud jste tedy aktivní po celém kurtu, vybírejte z modelů Babolat Jet Mach II nebo Mach I. Najdete je v pánské, dámské i dětské verzi. Chci boty Jet »

Rozšlápněte si boty pěkně doširoka

Každá noha není stejná. Jestliže máte širší chodidla, může pro vás být problém najít vhodnou obuv na tenis. Tedy, teď už ne. Boty na tenis Babolat SFX vám vyjdou vstříc a širší chodidlo láskyplně obepnou. Tenisové boty Babolat SFX dále nabízí absolutní komfort. Vnitřní zpevňující pásky skvěle padnou přesně kolem nohy. Speciální guma vyplněná trubičkami navíc zcela tlumí dopady. Dlouhodobě úspěšná řada má jediný háček. Najdete ji pouze v pánském modelu tenisové obuvi Babolat SFX III. Chci boty SFX »

Tenisová obuv i pro rekreační hráče

Poslední řada tenisové obuvi Babolat je zaměřená na rekreační hráče. Jestli slyšíte na zaklínadlo ideální poměr cena/výkon/kvalita, jděte do bot na tenis Babolat Pulsion. U obuvi Babolat Pulsion najdete mnohé vychytávky z lepších modelů, leč v osekané verzi. Podporu nohy zajistí syntetické zpevňující pásky. Nárazy zase tlumí technologie VibraKill. Boty Babolat Pulsion najdete v pánské, dámské i dětské verzi. Chci boty Pulsion »

Servírujte si další tenisové čtivo...

Staňte se součástí tenisové revoluce s raketami Wilson Clash | Revoluční rám raket Wilson Clash VIDEO: Objevte 3 roky inovací v raketě Babolat Pure Aero 2019 | Babolat Pure Aero se vrací Tenisové vybavení Babolat | Vše, co jste chtěli vědět o Babolatu a báli jste se zeptat

Starší články