Představujeme vaše vítězné rakety z badmintonové testovačky


3 minut čtení

89 z vás otestovalo 45 badmintonových raket. Které si u vás vedly nejlépe?
Milujeme zvuk rakety, jež prořízne vzduch. Když se k tomu přidají vaše spokojené úsměvy, je to ještě lepší. Minulý víkend jste s námi otestovali 45 druhů badmintonových raket.Troufáme si tvrdit, že jsme si sobotu užili jak my, tak i vy. Natřískané kurty, zejména v dopoledních hodinách, nás v tom utvrzují.Brousíte si zoubky na novější modely? Podívejte se na výsledky nejaktuálnější testovačky a vyberte si nejlepší badmintonové rakety pro rok 2019.

Dvakrát víc lidí než raket

Velká testovačka raket se vloni uhnízdila v brněnské Xareně ve Slatině. A ani letos tomu nebylo jinak. Ideální badmintonové prostory navštívilo 89 hráčů a hráček.Oproti loňskému roku jsme tím pádem zaznamenali nárůst zájmu o badmintonové testování, což nás těší a motivuje i směrem do dalších ročníků testovačky.Testeři se mohli těšit z 45 badmintonových raket v zastoupení 4 značek. Nechyběly rakety Yonex, Victor, Babolat a ProKennex.

Výsledky od vás pro vás

Ne všichni měli možnost zúčastnit se testování. Někdo to má do Brna daleko, jiný rodinnou oslavu a dalšího týden před testovačkou skolilo zranění.Proto jsme těm šťastnějším z vás rozdali formuláře, do kterých jste nám otestované rakety zhodnotili.Každý člověk a každá raketa jsou originály. Nicméně jsme pro vás výsledky zpracovali a v případě, že nevíte, jakou badmintonovou raketu si zvolit, můžete přihlédnout na hodnocení vašich soupeřů a spoluhráčů.
Hodnocení raket podle herních zkušeností
Zlatá medaile Stříbrná medaile Bronzová medaile
ZačátečníciVictor New Gen 9000Pro Kennex Nano Power ControlVictor New Gen 8500
Mírně/Středně pokročilíVictor Ripple Power 31Babolat Satelite Gravity 78Victor Full Frame Waves 9100
Závodní hráčiYonex Astrox 77Yonex Nanoray Z-SpeedYonex Voltric Glanz
ŽenyYonex Duora 6Victor Ripple Power 31Babolat Satelite Gravity 74
Pokud vám nevyhovuje rozdělení podle pokročilosti hráčů, nezoufejte. V hodnocení badmintonových raket podle herního stylu už se určitě najdete.
Hodnocení raket podle herního stylu
Zlatá medaile Stříbrná medaile Bronzová medaile
Nejlepší smečařkaVictor Jetspeed 10Yonex Duora Z-StrikeVictor Ripple Power 33
Nejlepší na kontroluYonex Astrox 77Yonex Voltric GlanzVictor Ripple Power 31

Testovačka byla super, ale co dál...

Pokud vás některá z raket zaujala, mrkněte se na probíhající Měsíc raket. Ceny se na něm drží při zemi a levněji rakety nikde nekoupíte.A jestli se vám na testovačce líbilo, chystáme pro vás také Megatest 2018. Vyzkoušíte si inline brusle nebo koloběžky a mnoho dalšího. Už 21. dubna na brněnském Výstavišti.Budeme rádi, když se uvidíme i tam. Sportu zdar!

Co dalšího se na Šatně šustlo...

Nejlepší badmintonové rakety pro rok 2019 podle vásOtestovali jsme pro vás nejlepší badmintonové raketyPravidla badmintonuKde hrát badminton v BrněKde hrát badminton v Praze

Starší články