VIDEO: Buďte na kurtu in – TOP 6 tenisových bagů roku 2018


3 minut čtení

Připravte se na novou tenisovou sezónu s taškami, které spolehlivě ochrání vaše rakety a navíc skvěle vypadají.
Vyberte si tu pravou ochranu pro vaše tenisové vybavení. Ať už jste amatér nebo profík s ambicemi na vítězství ve Wimbledonu. Podívejte se jestřábím okem na 6 skvělých tenisových tašek, se kterými budete na kurtu za hvězdu.

Když chcete ušetřit

Tenisová taška Head Core Combi 6R splňuje všechny základní potřeby hobby tenistů. Spolkne až 6 raket a dá se nosit na zádech i v ruce. Prostě skvělá taška pro začátečníky za pusu.

Nástupce loňského hitu

Bag Babolat Team Line X6, v černo-oranžové kombinaci potěší každého hobíka, který hledá kvalitu za rozumnou cenu. Taška na 6 raket je z odolného materiálu a skvěle se nosí na zádech i v ruce.Jejího předchůdce si v loňské sezóně koupilo 780 spokojených zákazníků, kteří jí dali průměrné hodnocení téměř 98 %.

Prostorná taška od Djokoviče

Pro náročné hráče, kteří hledají větší prostor pro své tenisové vybavení a termo oddíl pro udržení stálé teploty je tu Head Djokovic Supercombi 9R, která pojme až 9 raket.Taška se skvěle nosí na zádech, přes rameno a na krátké vzdálenosti i v ruce. Díky logu a podpisu Novaka Djokoviče navíc najdete na kurtu sebejistotu.

Jasná volba pro náročné

Pokud hledáte dokonalou ochranu pro vaše rakety, je Wilson Vancouver 9 stvořena právě pro vás. Tvrdé polstrované bočnice dobře chrání rakety i další vybavení v tašce.Další výhodou je technologie Wilson ThermoGuard 2.0, která udržuje stálou teplotu a vlhkost vzduchu v tašce. Vaše tenisové nádobíčko tak bude v bezpečí před vnějšími vlivy. Polstrované ramenní popruhy zajistí pohodlný přenos na zádech.

Cestovní taška s prostorem na rakety

V tašce Tecnifibre Air Endurance Rackpack bude mít každý kousek tenisového vybavení svoje místečko. Taška má navíc tvar klasické cestovní tašky a můžete ji nosit na zádech i přes rameno.I když to na první pohled nevypadá, její útroby skrývají oddíl až na 4 rakety, další dva větší oddíly na oblečení, míčky či láhve s pitím a oddělenou boční kapsu na obuv. Prohlédněte si i její dámskou variantu Tecnifibre Rebound Endurance Rackpack.

Co dalšího by mohlo tenisty zajímat?

Nenechte si otrávit čas na kurtu bolestí tenisového lokteProstřílejte se až na Grand Slam se závodními tenisovými raketamiSeznamte se s tenisovými raketami světových hráčů

Starší články