VIDEO: Švihejte pro badmintonové rakety Victor Jetspeed


4 minut čtení

Koukejte, jak se holky povedly.
Je to jako mávnout kouzelnou hůlkou. Švihněte zápěstím a zaposlouchejte se do zvuku míčku svištícího vzduchem. S útočně laděnými raketami Victor Jetspeed to bude libozvučný zážitek.Badmintonové rakety Victor Jetspeed jsou specialistiky na útočnou hru a rychlé zakončení. Do rodiny Jetspeed se pak urodilo rovnou 5 kousků, které si svými drobnými odlišnostmi hledají vhodné partnery.Společným jmenovatelem raket řady Jetspeed je aerodynamický tvar hlavy s úzkým rámem. Výsledkem je nižší odpor vzduchu a vy tak budete moci rychleji a tvrději smečovat.

Raketa a...vesmír! Že nás to nenapadlo dřív

Badmintonová raketa Victor Jetspeed S 12 má vyšší tuhost a váží 92 gramů. Využijete ji při tvrdých smečích a rychlých drajvech. Vyvážení na střed pak dodá ovladatelnost a potřebnou kontrolu nad míčkem.Victor zabrousil až do vesmíru a přinesl pro badminton revoluční materiál TERS, který se používá v kosmonautice.Badmintonová raketa Victor JetSpeeed S 12TERS má za následek vyšší tuhost rakety. Přenos energie tak probíhá mnohem jednodušeji a raketa míčkům přidává rychlost.

Asi má jiného tatínka

Badmintonová raketa Victor Jetspeed S 11 je na první pohled jiná než zbylé sestřičky. Jetspeed S 11 má užší rám než ostatní rakety, a to z ní dělá nejútočnější a nejrychlejší raketu z řady Jetspeed.Lučištníci by měli z práce vývojářů radost. Raketa se totiž chová přesně jako luk a šíp. Celý rám lépe pruží a míčku dodává větší akceleraci.Badmintonová raketa Victor JetSpeeed S 11Raketa se s váhou 91 gramů řadí také mezi těžší rakety, ale díky vyvážení na střed neztrácí nic na své ovladatelnosti.

Tuhá jako zima

Pokud by byla badmintonová raketa Victor Jetspeed S 10 ještě o trochu víc tuhá, pravděpodobně by skončila v márnici. Jetspeed S 10 je totiž raketa s extrémní tuhostí rámu.Oproti předešlým raketám je o něco lehčí a váží 87 gramů. Vyvážení směřuje na střed, a proto se vám bude skvěle ovládat a každý míček dostanete pod kontrolu.Badmintonová raketa Victor JetSpeeed S 10Raketu Jetspeed S 10 ocení všestranní hráči, kteří kombinují prudké smeče s technickými kontrolovanými údery za síť.

Měla by se víc kontrolovat

Badmintonová raketa Victor Jetspeed S 12Fstředně tuhý shaft, vyvážení na střed a váží 87 gramů. Raketa je díky tomu všestrannou zbraní s výbornou ovladatelností a kontrolou.Rám je vyrobený, stejně jako klasická S 12, z materiálu TERS a Pyrofilu. Trocha vesmíru se tedy propsala i do této rakety.Badmintonová raketa Victor JetSpeeed S 12FRaketu Jetspeed S 12F si oblíbí především hráči, kteří se nespoléhají jen na agresivní a tvrdou hru, ale potřebují i cit a kontrolu u sítě.

Drží štíhlou linii

Badmintonová raketa Victor Jetspeed S 08 je nejlehčí z celé řady Jetspees. Raketa váží pouhých 83 gramů.Středně tuhý shaft a vyvážení na střed ocení všichni všestranní hráči a hráčky, kombinující útočný a technický styl hry.Badmintonová raketa Victor JetSpeeed S 08Všechny tyto vlastnosti dohromady se podílí na její hlavní výhodě a tou je výborná manévrovatelnost. Takže se skvěle hodí i na čtyřhru, kde vás u sítě nikdy nezklame.

Smečněte si další čtení...

VIDEO: Zadeblite si s badmintonovými raketami Yonex Astrox | Rakety Yonex AstroxPředstavujeme vaše vítězné rakety z badmintonové testovačky | Veřejná testovačka pro vásOtestovali jsme pro vás nejlepší badmintonové rakety | Naše interní testovačkaKde hrát badminton v Praze | Badminton v PrazeKde hrát badminton v Brně | Badminton v Brně

Starší články