VIDEO: Fanděte jako fanatici v originálních NHL dresech


3 minut čtení

Nejlepší dárek pro fandy NHL je originální dres. Koukejte...
Parádní novinka pro všechny fanoušky NHL přichází právě včas – před Vánoci. Lepší vánoční dárek jste si nemohli ani vysnít. Obdarujte sebe, své blízké fandy nebo napište dopis Ježíškovi. Kdy jindy si pořídit NHL dres?

NHL dresy ve dvou variantách

Na výběr máte ze dvou značek dresů, a sice adidas a Fanatics.NHL dresy adidas jsou o něco dražší, nicméně dostanete punc originality, protože adidas je od loňské sezóny hlavním partnerem NHL a jedná se o autentické dresy, se kterými hrají hráči v NHL.U NHL dresů Fanatics máme o něco širší nabídku a zároveň jsou levnější variantou. Nicméně nemusíte mít strach, že by šlo o nějaké šméčko, protože i dresy Fanatics mají oficiální licenci od NHL. A jak si můžete prohlédnout na videu, na první pohled žádný výraznější rozdíl nezmerčíte.

Jaké rozdíly skrývají dresy adidas a Fanatics

Rozdíly uvidíte, až když se na dresy podíváte pěkně zblízka. Lehce odlišný je materiál. Oba dresy jsou prodyšné, avšak u adidasu vidíte například v podpaží propracovanější perforaci. Rovněž by oba dresy měly odvádět pot, za což u adidasu ručí známá technologie ClimaLite.Co se týče loga klubu na hrudi, tak adidas má logo tužší, tvrdší, hůře se ohýbá, ale vypadá bytelněji, protože je prošité po celém logu i s podšitím, aby se vám dres příjemně nosil.Logo u Fanatics je měkčí a působí více jako nálepka prošitá pouze po obvodu loga. Na druhou stranu vás nebude tolik limitovat při fandění.fanatics-nhl-dresyMenší loga mají oba dresy i na ramenech a tady je opět vidět, že adidas má dresy odolnější, protože ramena mají lepší vyztužení.Poslední vychytávkou, kterou najdete jen u dresů od adidasu, je zapínání do kalhot na zadní straně dresu.

NHL dres od adidasu zvládne i ostrý zápas

Takže když si to všechno shrneme, tak adidas dresy můžete použít i na hokej s kamarády na ledě. Dres Fanatics si raději oblečte maximálně při hře na PlayStationu nebo prostě na fandění.Adidas dresy jsou kvalitnější, vydrží i během hry, ale připlatíte si. Doporučujeme proto originální dres koupit jako vánoční dárek nebo jako dárek při různých výročích celoživotních fanoušků. Dres Fanatics pak postačí každému, kdo si rád zapne televizi a sleduje nejlepší hokej na světě.

Další fanouškovské čtení...

Vyberte si kulicha nebo kšiltovku s módním logem klubu | Čepky a kulichy Yankees

Starší články