VIDEO: V klídečku si hrajte hobby hokej s výstrojí Bauer NSX


4 minut čtení

Výstroj na hobby hokej Bauer NSX vás posadí na zadek.
Bauer jde letos do hry s několika novinkami. Čtyři modelové řady hokejové výstroje = čtyři představovačky na videu. Odstartujeme základní modelovou řadou Bauer NSX pro hobby hokejisty.Bauer zjednodušil výběr pro hobby hokejisty, protože dostanou na výběr pouze jednu variantu, která je ve výsledku mnohem univerzálnější. Odpadají tím pádem starosti, jestli si máte vybrat Supreme, Nexus nebo Vapor.Pokud nebrousíte nože na zápasy NHL, ale rádi si jdete zahrát hokej s kamarády, tak si od nové sezóny zvykejte na označení výstroje pro hobíky Bauer NSX.V modelové řadě najdete klasicky chrániče ramen, loktů, holení, hokejové kalhoty i rukavice. Pojítkem těchto částí výstroje je hydrofobní síťovina, která odpuzuje vlhkost.

Tělo zabalte do pěny

Chránič ramene vám nabídne tvarovaný, nízký profil. Hrudní kost bude chránit pěna, kterou v perforované podobě najdete na celé přední části chrániče.O ochranu páteře se postará plastová vložka, která vás díky dělení nebude limitovat při pohybu.Důležitou součástí jsou i chrániče bicepsů, díky kterým se můžete pořádně zapřít do souboje a druhý den ráno na paži neobjevíte modřinu. Chránič bicepsu je jednodílný a plastový, proto využijete jeho nastavovací možnosti, aby vám přesně seděl.

Lokty až po biceps

Ostré lokty ukážete soupeřům opět díky pěně na chrániči. Chránič loktů se skládá ze dvou dílů pro vaše větší pohodlí.Na loktech najdete další ochranu bicepsu. Pěna sahá až ke kloubům, které dokonale pokrývá. Chránič pak uchytíte zcela bez potíží díky třem pružným páskům.

Nastřelený puk vás neochromí

Chránič holení je tvarovaný, aby vás nikde zbytečně netlačil. Stejně pohodlný je i chránič kolene. Uchycení řeší dva pásky, přičemž jeden je elastický a nahrává tak univerzálnosti celé výstroje.Oproti vyšším modelovým řadám na chrániči kolene nenajdete křídla na bocích. Na druhou stranu nechybí integrovaný chránič stehna nad kolenem. A lýtkový chránič zvládne pokrýt kompletní plochu lýtka.BAUER_NSX_Digital-Toolkit_Facebook-ENG-jpg

Na zadek si sednete rádi

Hokejové kalhoty z 400D nylonu dokončují ochranu páteře tvarovanou pěnou s vložkou. Právě tvarované prvky jsou důležité pro váš maximální komfort a najdete je jak v oblasti ledvin, tak na kyčli.Nemusíte se ani bát, že by vám kalhoty nějak výrazně plandaly. Pásek s uzavíracím kroužkem utáhnete přesně tak, jak vám to bude vyhovovat.

Odvážíte se i do ringu

Výstroj Bauer NSX uzavírají hokejové rukavice. MD pěnu s vložkou najdete po celé backhandové straně včetně prstů. Palec je přitom ohebný, aby se vám dobře pracovalo s holí.Povrch rukavic obstarala síťovina, na dlani pak najdete materiál Nash s překrytím.

Naskočte na střídačku a čtěte si dál...

Chraňte svoje kebule s novými skořápkami Warrior | Helmy WarriorVIDEO: Střídání stráží. Naskočte na led v bruslích Bauer NS | Brusle BauerVIDEO: Válčete s hobby hokejkou Warrior Covert QRE5 | Hokejka Warrior 

Starší články