VIDEO: Badmintonové rakety Yonex Nanoflare jsou drtivě rychlé


3 minut čtení

Nejnovější raketa Yonex Nanoflare 700 skvěle kombinuje techniku i útočné údery.
Yonex vykopává do světa badmintonu naprostou novinku. Badmintonové rakety Yonex Nanoflare přichází na trh, aby pomalu nahradily rakety Yonex Nanoray.Právě Nanoray byla velmi úspěšná a jedna z nejprodávanějších řad od Yonexu. Aby se ale řada udržela na současné špici, musela vzniknout z nových materiálů a přijmout hromadu změn. A právě to vše Nanoflare nabízí.Navíc máte to štěstí, že si rakety Yonex Nanoflare můžete objednat v předobjednávkovém režimu přesně tak, abyste stihli speciální 15% slevu při použití kódu BMR19YONEX. V rámci BMR totiž máte slevu na veškeré vybavení Yonex do 17. března.

Novinka podporující dropy i klíry

Řada badmintonových raket Yonex Nanoflare je pro všestranné hráče, kteří hrají technický badminton plný dropů a klírů. Oproti řadě Nanoray má ovšem Nanoflare nový karbonový materiál, který zvyšuje rychlost a sílu odpalu.Vlajkovou lodí celé řady je nejvyšší model Yonex Nanoflare 700.Na první pohled je vidět velmi tenký aerodynamický rám. I amatérský badmintonista si okamžitě všimne neobvyklé rychlosti švihu. Rám totiž klade minimální odpor.Rám hlavy je na druhou stranu o něco širší, což pomáhá s přenosem síly do míčku.

Yonex Nanoflare se neztratí ani v obraně

Raketu dostanete vypletenou výpletem Yonex Aerosonic asi na 11 kg. Rám rakety Yonex Nanoflare 700 je středně tuhý. Raketa váží 86 g a je vyvážená výrazně do ruky.Raketa Yonex Nanoflare 700 je pro hráče, jejichž hlavní styl hry není agresivita, ale spíše kombinace útočných a technických úderů.Pokud potřebujete podržet při hře od základní čáry, Nanoflare 700 vás podrží. Zároveň zvládá bravurně jak klíry, tak smeče a dropy a díky svému vyvážení se s ní snadno manipuluje i v obraně.Chci raketu Nanoflare 700 »Rakety Yonex Nanoflare si budete moci půjčit také na prodejnách v Praze nebo v Brně.

Servírujte si další badmintonové čtivo...

Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMRNaučte se poznat rozdíl více než 100 badmintonových raket Yonex | Porovnání raketUdělejte si radost s badmintonovou značkou FZ Forza | Představení značky

Starší články