Užijte si aktivní rodičovství s novými dětskými kočárky Thule


4 minut čtení

Prohlédněte si novinky od Thule pro nadcházející jarní sezónu a vyrazte sportovat i s vašimi dětmi.
Thule představilo nejnovější kolekci dětských kočárků. Vedle oblíbených sportovních kočárků dojde i na klasické městské kočárky v kvalitě Thule. Buďte aktivní i s dětmi - staňte se jejich vzorem. Posviťte si na novinky Thule pro rodiče s dětmi. Na trh se řítí nové dětské vozíky a kočárky.

Thule Urban Glide 2 – skvělá volba pro aktivní rodiče

Nová generace sportovního kočárku se třemi koly se skvěle hodí pro procházky po městě i běh po zpevněných cestách. Vaše dítě už vás nebude limitovat ani při dlouhých bězích. Nastavitelná řidítka budou pohodlná mužům i ženám a o kočárku skoro nebudete vědět. Kočárek pro převoz složíte během pár vteřin i jednou rukou. Díky okénku se zapínáním na magnet budete mít dítě pod kontrolou po celou dobu jízdy a nebudete ho rušit. Samozřejmostí je možnost dokoupení pláštěnky na kočár pro případ nepříznivého počasí. Pokud se vám zadařilo a čekáte dvojčata, ani pak nemusíte se sportem seknout. Stačí si vybrat kočárek Thule Urban Glide 2 Double pro dvě děti. Vyberte si kočárek Thule Urban Glide 2 »

Thule Glide 2 – parťák pro nadšené běžce do každého terénu

Lehký a extra rychlý sportovní kočárek Thule Glide 2 na třech kolech zvládne díky odpružení i náročné lesní stezky. Už tak nemusíte svůj trénink omezovat na zpevněné povrchy. Běžci s předchůdcem tohoto modelu zaběhli skvělý maratónský čas 2:31:21. Jeho nástupce je ještě lehčí a rychlejší. Jedná se v podstatě o Formuli 1 mezi sportovními kočárky. [caption id='attachment_10549' align='alignnone' width='633']Běžecký kočárek Thule Glide 2 Běžecký kočárek Thule Glide 2[/caption] Podobně jako výše zmíněný model disponuje ruční brzdou pro regulaci rychlosti při běhu z kopce. Pevné přední kolo oceníte při výkonu, protože vám kočárek nebude ustřelovat. A složení do auta je také otázkou chvilky. Dokonalé. Vyberte si nový Thule Glide 2 »

Thule Sleek – prémiový městský kočárek

Na kafíčku s kamarádkami budete za hvězdu vy i vaše batole. Dětský kočárek Thule Sleek je ještě bezpečnější, než jak skvěle vypadá. A vypadá opravdu náramně. Thule Sleek je golfáč pro aktivní rodiče. Nemusíte být blázniví sporťáci, stačí, když jdete rádi na procházku a berete děti často na čerstvý vzduch. Pečlivě zpracovaná konstrukce nabízí nejvyšší kvalitu mezi dětskými kočárky. Zároveň se stane vaším trendy doplňkem. [caption id='attachment_10545' align='alignnone' width='633']Kočárek Thule Sleek Kočárek Thule Sleek[/caption] Městský kočárek Thule Sleek je ideální parťák pro trávení volného času s rodinou. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá univerzálnost. S pomocí adaptéru na autosedačku lze kočárek použít i pro nejmenší děti, které by z něj jinak mohly vypadnout. Další adaptér zase rozšíří kočár o místo pro druhé dítě. Jestliže vás Sleek zaujal, buďte s námi ve spojení. Na trh se dostane v červnu až červenci letošního roku. Budeme vás informovat. [caption id='attachment_10546' align='alignnone' width='633']Thule Urban Glide 2 Thule Urban Glide 2[/caption]

Představujeme vám novinky Thule...

Využijte na jarní prázdniny novinky v půjčovně střešních boxů Novinky od firmy Thule pro zimní sezónu Novinky Thule na rok 2018 Motion XT: Nová generace oblíbených boxů

Starší články