Urvěte pro sebe výhodu s řadami tenisových raket Wilson


5 minut čtení

Porovnejte řady tenisových raket Wilson a dejte soupeři kanára.
Kvarteto modelových řad tenisových raket Wilson vás zapojí do hry. Dostaňte se do tempa, ať už preferujete dlouhé výměny od základní čáry, nebo rádi zkracujete hru a kombinujete techniky úderů. Odhalte, která raketa Wilson je pro vás ta pravá. Ukažte prstem na spřízněnou duši z řad Wilson Clash, Ultra, Pro Staff či Blade.

Odstartujte tenisovou revoluci

Nenechte si kecat do svého stylu hry. Tenisové rakety Wilson Clash se vám automaticky přizpůsobí, aniž by omezily herní komfort, vynikající ovladatelnost a pořádný, rychlý švih. Nad revolučním rámem vám zůstane rozum stát. Neucítíte žádné vibrace, míčky budete pálit rychlostí světla a každý úder odehraje raketa téměř sama přesně tam, kam chcete. tenisové rakety Wilson Clash
Tenisové rakety Wilson Clash testoval tenisový trenér Michal Bayerl. Přečtěte si na šatně recenzi, jak se mu s nimi hrálo. A nezapomeňte objevit také příběh tenisové rakety Wilson Clash 100L.
Chci Wilson Clash »

Využijte pohyb po kurtu jako zbraň hromadného ničení

Pokud někde v koutku duše ukrýváte tenisové zvíře, které se rádo prožene po celém kurtu, udělají vám radost rakety Wilson Ultra. Tenis není jen bušení do míčku od základní čáry. Měňte hru různou technikou úderů, hýbejte se po kurtu a připravte tak soupeři nejednu svízelnou situaci. tenisová řada Wilson Ultra Celodvorcový tenis dnes nemá kloudného zastání. Staňte se jeho ambasadorem s raketami Wilson Ultra. Jejich předností je síla a především univerzálnost, takže si s raketou poradíte v každém rohu kurtu. Mezi tenisové hvězdy hrající s raketami Wilson Ultra patří Gaël Monfils, Kei Nishikori nebo Borna Coric.
Přečtěte si tenisovou recenzi, jak to pálí s raketou Wilson Ultra 100 CV Michalu Bayerlovi.
Chci Wilson Ultra »

Důraz na detail vás dovede k maximální přesnosti

Roger Federer je nedosažitelné ztělesnění tenisové dokonalosti pro každého hráče. Přiblížit se mu alespoň na míle můžete s raketami Wilson Pro Staff. Minimálně budete hrát se stejnou řadou raket. Velcí fanoušci nebudou zkoumat řadu Pro Staff nijak zvlášť pečlivě a rovnou sáhnou po Federerově nové raketě Wilson Pro Staff RF97. Fanatici a sběratelé si raketu mohou dopřát dokonce v limitované sběratelské edici. V republice najdete jen šest kusů, z toho tři na SportObchod.cz. wilson-roger-federer Rychle ale zpět k obecnější charakteristice tenisových raket z řady Wilson Pro Staff. Rakety Wilson Pro Staff si libují v preciznosti. Pokud máte v hlavě geniální myšlenku, jak zahrát vítězný míček, Pro Staff vám ji pomůže jednoduše realizovat. Přesnost a výjimečný cit pro úder - to jsou rakety Pro Staff. Podmínkou samozřejmě je, že raketu umíte vzít do rukou a nezůstane pouze u známého 'přání otcem myšlenky'. Pro Staff je totiž na rozdíl od raket Blade tužší a neodpustí vám žádnou chybu. Roger Federer s raketou Wilson Pro Staff Tenisové rakety Wilson Pro Staff reprezentují útoční hráči jako Roger Federer, Grigor Dimitrov nebo Petra Kvitová. Chci Wilson Pro Staff »

Vynuťte si chybu soupeře rychlostí

Udělejte se soupeřem rychlý proces. Tenisové rakety Wilson Blade vynikají bleskovou rychlostí s maximální dávkou kontroly a citu. raketa Wilson Blade a Simona Halep Jestli jste při hře celí dychtiví udeřit míček a co nejrychleji ho poslat do protipohybu rivala, máte vyhráno. Bušte do míčku hlava nehlava a vynuťte si chybu soupeře. Wilson Blade jsou rakety hodně podobné řadě Wilson Pro Staff. Jejich rám je ale pouze středně tuhý, a proto vám menší chybičky bude tolerovat. Mezi agresivní hráče, kteří holdují tenisovým raketám Wilson Blade, patří například Stefanos Tsitsipas, Simona Halep nebo Serena Williams.
Pořád tápete, jestli je raketa Wilson Blade pro vás ta pravá? Odpověď najdete v recenzi rakety Wilson Blade 100L v7.0.
Chci Wilson Blade »

Shrnutí TOP řad tenisových raket Wilson – doporučení

Řada raket Wilson Silná stránka
Wilson Ultra Pro univerzální tenisty Chci Ultra »
Wilson Pro Staff Pro útočné tenisty vyžadující přesnost Chci Pro Staff »
Wilson Blade Pro agresivní tenisty Chci Blade »

Další servis pro tenisty

Číhněte jestřábím okem na TOP tenisové rakety Head | Porovnání modelových řad raket Head Porovnejte tenisové rakety Babolat a začněte ničit soupeře | Porovnání modelových řad raket Babolat Opřete se do tréninku s limitovanou tenisovou edicí od Wilsonu | Limitovaná Black Edition Nová raketa Rogera Federera přiletěla přímo z Wimbledonu | Nová raketa Rogera Federera

Starší články