TOP 10 dárků pro badmintonisty a squashisty


5 minut čtení

Vybíráme TOP 10 dárků pro rakeťáky. Nadělte pod stromeček badmintonové či squashové vybavení.
Odpalte poslední bombu letošních Vánoc. Vytáhněte se před svým badmintonistou nebo squashistou a dokonale ho u stromečku překvapte. Vybíráme pro vás TOP 10 dárků pro rakeťáky.Badmintonové dárky

TOP 10 badmintonových dárků

Rakety na badminton všech herních stylů

Pokrok nezastavíte a ani pár let stará raketa už není co bývala. Pokud doma máte zuřivce, který se na hřišti rád vybouří a útočí ze všech pozic, zvolte si Yonex Voltric 7 NEO. Raketu jsme osobně testovali a nic lepšího jsme při letošním testování v ruce nedrželi.Výsledky testování všech raket, které najdete exkluzivně na SportObchod.cz, najdete tady »Pokud je váš badmintonista hračička, potěší ho technická raketa Victor New Gen 9000. Pokud si nevíte rady, nic nezkazíte univerzálkou Victor Ripple Power 31.

Badmintonové rakety pro ženy i pro děti

Ženy letí na růžovou. Přihrajte jim proto pod stromeček do růžova laděný badmintonový set Victor New Gen Progressive Woman.Badmintonová raketa pro ženy perfektně pasuje k bagu na rakety. Nezklame tak náročné hráčky, ani parádnice, co si jdou pinknout jednou za čas.Pro badecem nepolíbené sviště zase doporučujeme badmintonovou raketu pro děti Yonex Muscle Power MP-2 Junior NEW.Petr Koukal

Přikrmte nadílku o badmintonové míče

Dlouhodobě největší peckou mezi badmintonovými míči jsou Yonex Mavis 350. Oblibu si udržují vysokou výdrží a ideálními letovými vlastnostmi. Pro hobby hráče se jedná o dokonalou variantu.Jen na naše 15. narozeniny jsme jich prodali téměř 600 kusů. Připravili jsme proto pestrou nabídku, kde si vyberete od 1 badmintonového košíčkupo sadu 60 míčků.A kdybyste chtěli zkusit něco nového, máme žhavou novinku. Míčky Victor Carbonsonic se podobají péřovým míčkům, ale tvoří je kombinace pěnového peří a karbonových vláken. Trenér Tomáš Voves je doporučuje pro trénink, protože mají o hodně vyšší životnost než péřové míče.

Obout, zabalit a hrrr na kurt

Už jste téměř kompletní. Přihoďte k výbavě boty na badminton Yonex Power Cushion 35 a můžete vyrazit na kurty. Sálovou obuv dostanete jak v pánské, tak dámské verzi.Pokud už kompletní výbavu máte, ale taháte ji ve starém ošoupaném batohu, je čas to změnit.Vyberte si z pestrobarevné kolekce tašek na rakety Yonex 5726 nebo bagů na rakety Victor Pro 9907 a naskládejte badmintonové vybavení do nové tašky. Na záda i do ruky ideální varianta.Vyberu si badmintonový dárek » 

Top 10 squashových dárků

Squashové rakety pro pokročilé hráče

Vybíráme pro vás to nejlepší podle zkušeností squashistů. Squashovou raketu Dunlop Precision Elite si pořídilo už přes 300 hráčů a ohodnotilo ji 99,09 %. Získáte v ní rychlost, přesnost a dokonalé vyvážení pro univerzální hru.Doplňte raketu o squashový míček Dunlop se dvěma žlutými tečkami. Budete hrát jak profík.Další raketa na squash z limitované edice Dunlop Apex Supreme 2.0 se skvěle ovládá. Najděte s ní rovnováhu mezi technickými a útočnými údery.Se základním výpletem je to parádní hračka pro hobby hráče. Pokud si k raketě přibalíte špičkový výplet Tecnifibre X-One 1.18, spolehněte se na téměř závodní parametry rakety.Miguel Angel Rodriguez

Pro hobíky něco skromnějšího

Kvalitní squashová raketa pro hobby hráče se ukrývá ve Victor Ashaway MP 140. Lehká raketa nezatěžuje zápěstí. Hodí se proto také pro ženy a děti.Téměř 1 200 hráčů ji zakoupilo. Výsledné hodnocení – 94,62 %.Jestliže chodíte na squash jednou týdně a nechcete do rakety příliš investovat, plně vám vystačí raketa Victor Magan Control.Pokud hledáte zlatou střední cestu, máme pro vás raketu na squash Tecnifibre Black. Raketa s parádním poměrem cena/výkon nadchne začátečníky a neurazí ani mírně pokročilejší hobíky.

Ať se na vybavení nepráší

Rakety pohodlně naskládáte do bagu Head Core Combi 6R. Do tašky se vleze až 6 raket a další vybavení.Patří mezi TOP 5 tašek na rakety pro rok 2017.Náročnějším hráčům doporučujeme tašku na rakety Head Tour Team Supercombi 9Rpro 9 raket. Bag má navíc jednu kapsu tepelně izolovanou a drží rakety v ideální teplotě.

Reagujte rychle

Posledním dílkem do mozaiky kompletního hráče squashe jsou boty. Obuv na squash Victor SH-A170 drží nohu ve stabilní poloze a pomáhá rychlým změnám směrů či odrazům.Připomeňte sobě nebo svým blízkým, že by měli vyrazit na kurt. Doplňte výbavu o novou raketovou komponentu a příští rok se potkáme na place.Vyberu si squashový dárek »

Tipy na další dárky pro rakeťáky...

Otestovali jsme pro vás nejlepší badmintonové raketySOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní tašku na rakety TecnifibreServírujte vánoční dárky v podobě tenisové tašky či batohu

Starší články