VIDEO: Tvrďte muziku se squashovými raketami Tecnifibre


3 minut čtení

Seznamte se s českými nadějemi squashe a jejich squashovými raketami Tecnifibre.
Postavte se po bok světových jedniček Mohameda El Shorbagyho a Nour El Sherbini se squashovými raketami Tecnifibre Carboflex X-Speed. Rakety Tecnifibre zvolili i naděje českého squashe Viktor Byrtus a Michaela Čepová.A všichni se shodují na jediném – pokud chceš být nejlepší, #bojujchytře.

Zbraň pro mužské jedničky

Viktor Byrtus je největším českým talentem od dob Jana Koukala. Teprve 17letý mladík se stal vicemistrem Evropy v kategorii do 19 let a v červenci 2018 vyhrál ve stejné věkové kategorii prestižní Cologne Open.Byrtus však nemá problém nastupovat a vítězit ani proti dospělým squashistům. Vedle jeho talentu a píle mu na cestě za českým trůnem pomáhá i squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125. Se stejnou raketou nastupuje mužská světová jednička Mohamed El Shorbagy.Squashová raketa Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 slibuje více kontroly i síly. Vyvážená se pohybuje okolo 350 mm, hmotnost rakety je 125 g a velikost hlavy 500 cm2.

Dámská raketa s tenčí rukojetí

Michaela Čepová je pro změnu největším příslibem pro český ženský squash. V loňské sezóně 2017/2018 se v pouhých 17 letech zvládla posunout z 55. na 6. místo mezi dospělými ženami. V kategoriích do 19 a 23 let přitom nemá konkurenci a žebříčkům vévodí.Čepová se do obrovského výkonnostního progresu obula se squashovou raketou Tecnifibre Carboflex X-Speed 125 NS, se kterou nastupuje zase ženská světová jednička Nour El Sherbini.Carboflex X-Speed 125 NS má téměř totožné parametry s raketou obou squashistů. Hlavním rozdílem je tenčí rukojeť, díky které je raketa oblíbená právě mezi ženami, protože jim mnohem komfortněji padne do rukou.Obě dvě rakety jsou tím nejlepším možným prostředkem, jak zničit své soupeře. Pokud si ale nevěříte na nejsilnější dělo, v modelové řadě Tecnifibre Carboflex X-Speed najdete i další kousky včetně squashové rakety pro děti Carboflex X-Speed.

Další raketové čtení...

Udělejte si radost před Vánoci s badmintonovou značkou FZ Forza | Dánská značka FZ ForzaTřískejte do toho s badmintonovými raketami z edice Petra Koukala | Petr Koukal a jeho raketyUrvěte pro sebe výhodu s řadami tenisových raket Wilson | Tenisové rakety WilsonPorovnejte tenisové rakety Babolat a začněte ničit soupeře | Tenisové rakety Babolat

Starší články