7 důvodů, proč naskočit na koloběžku


3 minut čtení

V případě, že svůj sport teprve hledáte, máme pro vás tip: Vyzkoušejte jízdu na koloběžce. Máme pro vás 7 pádných důvodů, proč si ji zamilujete.

Pohyb na čerstvém vzduchu dělá divy - zlepšuje náladu, posiluje imunitu, drží nadváhu na uzdě, zvyšuje pocit sebevědomí a celkové pohody – pokud ho tedy provozujete pravidelně. 

Proto je důležité, vybrat si takovou aktivitu, která vás bude bavit a ke které se budete rádi vracet. V případě, že svůj sport teprve hledáte, máme pro vás tip: Vyzkoušejte jízdu na koloběžce. Tady je 7 pádných důvodů, proč vás bude těšit

1. Jízda na koloběžce je totiž vzrušující zábava, hned, jak se odrazíte, začnete se usmívat – s větrem ve vlasech ujedete všem starostem a znovu nabytý pocit svobody vám vrátí radost ze života. 

2. Protáhnete si celé tělo od špiček nohou až po hlavu a posílíte hluboký stabilizační systém

3. Jízda na koloběžce je skvělá kompenzace k sedavému způsobu života, proto ji doporučují i mnozí fyzioterapeuti - pomáhá totiž při bolestech bederní i krční páteře.

4. Koloběh šetří klouby – odrážíte se totiž jen polovinou své váhy (na rozdíl např. od běhu). Z tohoto důvodu je koloběžka vhodná i pro ty, co trápí nadváha, kolena či bedra. 

5. Jízda na koloběžce pomáhá s hubnutím a udržováním štíhlé postavy, a to z jednoho prostého důvodu – snadno vás totiž udrží v tepové frekvenci, ve které se efektivně spalují tuky.

6. Jde o jednoduchý pohyb, který zvládne každý, malé dítě i lidé pokročilejšího věku 

7. Navíc - koloběžka je ekologický a svižný dopravní prostředek nejen do města, ale i na delší vzdálenosti. 

Už jste se do koloběhu zamilovali? 

Lidé v Yedoo už před 20 lety. Začínali koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly, a dnes, když chce někdo jet na koloběžce vrcholný závod, dostane od nich stroj, který mu ho pomůže vyhrát.

Proč si vybrat koloběžku od Yedoo 

Koloběžky Yedoo vyrábějí nadšenci, kteří propadli jízdě na dvou kolech bez pedálů a kteří dobře znají potřeby jezdce. 

Koloběžky Yedoo mají mnohé konstrukční vychytávky, které maximalizují zážitek z jízdy a které u jiných výrobců nenajdete. 

V portfoliu Yedoo najdete koloběžky pro celou rodinu – od odrážedel přes koloběžky pro děti a dospělé až po závodní speciály či koloběžky pro sjezd či mushing. Nadupané koloběžky se špičkovými komponenty i stroje pro začátečníky s vynikajícím poměrem cena/výkon. 

K špičkovému zážitku z jízdy přispívá i originální design, který si mezi ostatními stroji nespletete

Starší články