RECENZE: Cyklistické MTB tretry Giro Cylinder


4 minut čtení

Zjistěte, jak se šlape v tretrách Giro Cylinder.
Kombinace suchého zipu a BOA L6 funguje. A to doslova. Pásek se suchým zipem v přední části drží přední část nohy, a BOA L6 se stará o pevnost a stabilitu v každém šlápnutí. Když k tomu přičteme rozdělený jazyk na jeho konci, dostaneme pohodlnou a dobře padnoucí MTB tretru Giro Cylinder s příjemnou váhou kolem 320 gramů (velikost 43 EU). cyklistické tretry Giro Cylinder

Stáhnete a jedete

Ze začátku jsem se trošku bál, že mě budou tenké tkaničky řezat, protože jsem až do teď používal tretry s pásky na suchý zip, ale neřeže. Tedy při optimálním utažení. Protože už se mi také stalo to, že jsem tretry moc utáhl a po 2 hodinách jízdy, kdy mi noha trochu natekla, mě začaly řezat a tlačit v oblasti nártu (mám vyšší nárt). utahovací systém BOA L6 Ale pokud dobře zvolíte utažení, jsou velice pohodlné. Velikou výhodou BOA systému je to, že si za jízdy můžete rychle tretry utáhnout či povolit. Nemusíte se bát ani tenkých „tkaniček“. Jsou opravdu pevné a vydrží.

Křeče nehrozí

Podrážka nabízí kombinaci pevnosti, tuhosti a pohodlnosti a je kompatibilní s SPD zámky. U Cylindrů byl použit nylon, který mi opravdu vyhovuje. Při záběru je pevný, ale ne dokonale. Chápejte to tak, že při větším záběru (například do kopce) dochází k mírnému průhybu, což mi vyhovuje, a chodilo tak stále trošku v botě pracuje. podrážka cyklistické tretry Giro Cylinder V porovnání se staršími tretrami od Force, kde byla podrážka opravdu tvrdá, a já po delší jízdě chytal do chodidla křeče, se mi to u Cylindrů ještě nestalo (ani po 6 hodinách jízdy).

Na nákupy i pro limonádu

A jak se v nich chodí? I přes tvrdou podrážku a nízký profil, se mi v nich chodí velice příjemně. Navíc mají EVA vložku určenou pro střední klenbu. Chůze je v nich přirozená a člověk nechodí jak tučňák. Samozřejmě v nich neujdete horskou túru nebo párkilometrovou procházku, ale na popojití či dojití si na záchod nebo k okýnku pro občerstvení to stačí. recenze cyklistické tretry Giro Cylinder Vyzkoušel jsem je také na vyřizování věcí po městě a nákupy. Jak jsem již zmínil výše, chodí se v nich dobře a přirozeně. Takže ani při nákupech se nebudete trápit, a v pohodě s nimi projdete obchoďák, nakoupíte si a nebudete vypadat, že máte podpatky (prostě za vámi nebude slyšet „klap, klap, klap“ 🙂).

Na ponožkách záleží

Svršek je ze syntetického prodyšného materiálu, ve kterém se opravdu tolik nepotí noha, a vzduch prochází do tretry i z ní. To však zase záleží i na dobře zvolené ponožce. Pokud pojedete ve 30 °C v teplých ponožkách, tak vám ani ta nejodvětranější tretra nepomůže. Svršek hezky obepíná nohu a je hodně příjemný. Měl jsem pocit, jako bych na nohou měl běžecké tenisky. Je hezky měkký a nikde netlačí. Navíc jeho matný vzhled s decentním bílým logem výrobce vypadá moc hezky a nepřeplácaně. V kombinaci s bílo černými ponožkami působí elegantně. Dovedl bych si do nich ale představit i nějaké crazy barevné cyklistické ponožky. cyklistické tretry Giro Cylinder s ponožkami Doufám, že jsem vystihl vše, co mi bota dala a ukázala. Budu se těšit u dalších recenzí. Naplánováno jich je ještě dost... Chci tretry Giro Cylinder »

Vyšlápněte si pro další čtení...

Starší články