Porovnejte tenisové rakety Babolat a začněte ničit soupeře


4 minut čtení

Projděte si velké porovnání profi řad tenisových raket Babolat.
Vládce antuky Rafael Nadal nedá dopustit na tenisové rakety Babolat. Hlavní řada raket Babolat, to ale ne není jen Rafova Pure Aero. Vedle Babolat Pure Aero najdete v nabídce tenisových raket i řady Babolat Pure Drive a Babolat Pure Strike. Která řada má jaké přednosti a kdo si s kterou raketou bude nejlépe rozumět, to už zjistěte v porovnání řad tenisových raket Babolat. nadal-babolat-pure-aero

Rotujte po stopách Rafaela Nadala

Nejen Rafael Nadal, který je hlavní tváří tenisových raket Babolat, ale třeba také Kristýna Plíšková, Caroline Wozniacki nebo Jo-Wilfried Tsonga mají společnou jednu věc. Všichni nastupují s raketami z řady Babolat Pure Aero. Z výčtu jmen by se mohlo zdát, že jde o nejvyšší řadu raket, jenže to byste byli na pěkném omylu. Tenisové rakety a jejich modelové řady totiž musíte posuzovat především podle jejich schopností a vašeho herního stylu. Pokud vás společně s Nadalem nebo Wozniacki spojuje hra s tvrdými spinovými údery od základní čáry, pak je pro vás Pure Aero ta pravá řada raket. Spin a síla jsou hlavními zbraněmi raket Pure Aero. V listopadu tohoto roku vývojáři po třech letech představí inovovanou řadu raket Babolat Pure Aero. Takže pokud nechcete o tuto přijít, buďte s námi, budeme vás včas informovat. Chci Pure Aero »

Připravit, zamířit, ještě chvíli...pal!

Babolat se vloni pochlapil a přinesl na trh jednu novinku. A sice tenisové rakety Babolat Pure Strike 2020. Babolat Pure Strike vám může připomínat Pure Aero, protože se také hodí spíše pro ofenzivní hráče hrající od základní čáry. Rozdíl však spočívá v tom, že zatímco Pure Aero vyniká vedle síly spinem, Pure Strike k síle přidává větší míru přesnosti a kontroly. Přesné a rychlé údery z raket Babolat Pure Strike si ve světové špičce oblíbili například Dominic Thiem nebo Elena Vesnina. Je jen na vás, mezi kterou sortu tenistů se zařadíte vy. Chci Pure Strike »

Dostaňte do hry celý kurt

Nebaví vás jen stát na čáře a čekat na údery? Rádi trochu zběsníte hru pohybem po celém kurtu a pak rychle zakončíte výměnu? Pak zapomeňte na předchozí model a vezměte do ruky rakety Babolat Pure Drive. Babolat Pure Drive dostala do vínku větší univerzálnost. Údery se vám budou lépe kontrolovat a dostanete do nich více citu. Proto si můžete dovolit zahrát míček prakticky z jakéhokoli místa na kurtu. Výhod a silných stránek řady Pure Drive využívá například česká hvězda Karolína Plíšková, ale i Garbiñe Muguruza nebo Fabio Fognini. Chci Pure Drive »

Shrnutí TOP řad tenisových raket Babolat – doporučení

Řada raket Babolat Silná stránka
Babolat Pure Aero Pro tenisty se spinovými údery od základní čáry Chci Pure Aero »
Babolat Pure Drive Pro celodvorcové tenisty Chci Pure Drive »
Babolat Pure Strike Pro tenisty vyžadující cit od základní čáry Chci Pure Strike »

Další servis pro tenisty

Urvěte pro sebe výhodu s řadami tenisových raket Wilson | Porovnání modelových řad Wilson Číhněte jestřábím okem na TOP tenisové rakety Head | Porovnání modelových řad raket Head Opřete se do tréninku s limitovanou tenisovou edicí od Wilsonu | Limitovaná Black Edition

Starší články