Ovládněte badmintonové kurty s novinkami Victor 2019/2020


5 minut čtení

Omrkněte, jaké Victor novinky na vás čekají v badmintonové sezóně 2019/2020.
Badmintonový velikán Victor vytáhl na sezónu 2019/2020 další esa z rukávu. Kromě toho, že vybavuje a obléká úspěšné reprezentanty, přichází také s revolučními technologiemi, které hru zlepšují. Co si pro nás připravil tentokrát? reprezentanti s badmintonovým vybavením a oblečením Victor

Objevte novou úroveň rychlosti

Badmintonové rakety Victor Auraspeed vás dostanou do kolen rychlými a ostrými údery, které budete mít zároveň úplně pod kontrolou. V této modelové řadě si vyberou ranaři i všestranní hráči, kteří střídají nechytatelné smeče a technické údery. Na raketu Auraspeed 90S spoléhají na turnajích také dánští reprezentanti Rasmus Gemke a Anders Antonsen. Anders Antonsen s raketou Victor Auraspeed Chci Victor Auraspeed »

Svezte se na vlnách úspěchů řady Light Fighter

Řada badmintonových raket Victor Light Fighter bere první příčky na našich každoročních testovačkách. Sbírá úspěchy u mužů i žen, a nejlépe ji hodnotí hlavně techničtí hráči. Sáhněte po úspěšné ultralehké raketě Victor Light Fighter 7000 a sázejte soupeřům jeden nechytatelný míček za druhým.
Přemýšlíte, jakou raketu vybrat? Přečtěte si srovnání badmintonových raket Light Fighter 7500 a Light Fighter Petr Koukal na šatně ».
Přejít na badmintonové rakety Light Fighter »

Vyšlápněte si na soupeře v pohodlných botách

Pohodlná a pevná obuv je základ. To experti v týmu Victor ví moc dobře, proto se zaměřují na to, abyste se obuli do pohodlných bot i při náročném, rozhodujícím zápase. Badmintonovou sálovou obuv Victor A362 Red si oblíbí pokročilí a závodní hráči. Speciální elastický materiál EnergyMax pohltí všechny nárazy při dopadu a udrží si svůj tvar. Spolu s technologií Radiation perfektně splyne s povrchem, a vy tak budete reagovat rychle a včas, a žádný pohyb vás neomezí ve hře. Zdokonalte svou techniku a rozhýbejte hru do všech stran. Badmintonové boty Victor A362 V badmintonových botách Victor A922 Black budou vaše nohy držet pevně i při těch nejnáročnějších výpadech. Rozloží váhu těla tak, aby se vám pohodlně běhalo a nebolelo vás po zápase celé tělo. Dostaňte se do formy v nových Victor botách.
Badmintonovou obuv Victor A922 Black si vyzkoušel i trenér Michal Světnička. Jak se mu v nich hrálo si můžete přečíst v jeho recenzi na šatně »
Přejít na nové badmintonové boty Victor 2019/2020 »

Badmintonové míčky budoucnosti

Na badmintonovém poli se objevily inovativní míčky Victor Carbonsonic. Karbonová vlákna a pěnové peří létají vzduchem stejně jako péřové badmintonové míčky, ale oproti nim vydrží až 5× déle. Kromě toho také hezky zní při úderu. Zahrajte si s karbonovým míčkem a přidejte se k revoluční vlně badmintonistů. inovativní badmintonové míčky Victor Carbonsonic
Přečtěte si, jak se s míčky hrálo badmintonovému trenérovi Michalu Světničkovi. Recenzi najdete na šatně »
Chci Victor Carbonsonic »

Vyfikněte se na kurty

Jednoduchý a moderní design funkčního trička na badminton Victor Games 6659 Black snadno zkombinujete se šortkami všech barev. Uděláte tak dojem nejen na hřišti, ale i ve společnosti. Propocené tričko u prádelního koše vás už strašit nebude, výborně totiž pohlcuje a odvádí pot. Užijte si hru v suchu. Tričko na badminton Victor Games 6659 Aby vám při rozcvičce nebyla zima, zahřeje vás dámská mikina Victor 5929 Pink Melange. Jednobarevný růžový design vylepší váš sportovní i volnočasový outfit. Dámská mikina Victor 5929 Pink Melange Přejít na nové badmintonové oblečení Victor 2019/2020 »

Schovejte rakety a vybavení do nového bagu a batohu

Do tašky Victor Multithermo 9039 Yellow schováte všechno, co potřebujete na badmintonový trénink i celodenní turnaj - rakety, boty, míčky, oblečení i svačinu a pití. Nechybí ani kapsa s odvětráváním na zpocené oblečení a boty. Buďte připraveni na všechno. Vittinghus a Gemke s badmintonovým vybavením Victor Přejít na nové bagy Victor 2019/2020 » S úplně novým zapínáním přišel batoh na rakety Victor Rucksack 9109. Raketu schováte do kapsy s klasickým zipem, ale zbytek věcí uložíte do kapsy, kterou jenom srolujete a sepnete přezkou. Doplňte svůj badmintonový outfit parádním designovým kouskem. Thuc Phung Nguyen a nový batoh na rakety Victor Rucksack 9109 Přejít na nové batohy Victor 2019/2020 »

Naservírujte si další badmintonové čtivo...

Starší články