Jak nás odborníci na koupelny poslali do sprch


3 minut čtení

Nazuli jsme kopačky a chtěli podrtit soupeře. Jak to mohlo dopadnout?
Fotbalový výlet pod Žižkovskou věž nedopadl valně. Stopka pro SportObchod.cz už v osmifinále turnaje O pohár Eshopisty znamenala zklamání z brzkého loučení. Přesto jsme v konkurenci 23 týmů vyčnívali schopností střílet (i inkasovat) branky.[caption id='attachment_8992' align='aligncenter' width='633']Tým SportObchod.cz Zdroj: Flickr.com / Eshopista[/caption]

Pomyslel někdo na góly?

To si takhle rozehrajete na půlce, držíte míč jako Barcelona a najednou vzduch prořízne píšťalka sudího a oznámí vám konec poločasu. Zmar. Utkání se totiž hrála pouhých 2 × 5 minut, což je pro podsadité borce čas tak akorát na přeběhnutí hřiště. Dát gól se proto rovnalo téměř jistému vítězství.K překvapení všech hráčů i trenérských štábů bylo přesto co sledovat. Rozjařené fanynky v ochozech se staraly o dobrou atmosféru. Bez pochyb největším hnacím motorem jejich neúnavných hlasivek byla skupina A, kde v 15 zápasech padly dva nebo tři góly. Zkrátka český fotbal pro fanoušky.

Když nenacvičíš los

Srdce příznivců Fanklubu defenzivního fotbalu sice plesala, ne však ve skupině B, kam organizátoři nalosovali i slovutný SportObchod.cz. V konkurenci budoucích vítězů z Fordu a poražených finalistů PÍCHA Safety se nám podařilo trhnout třetí příčku.Oba týmy byly nad naše síly a porazily nás 0:1. Chuť jsme si nicméně spravili výhrami nad týmy Twisto.cz (1:0) a Cushman & Wakefield (2:0), což ústilo ve vysněný postup do osmifinále.[caption id='attachment_8994' align='aligncenter' width='633']SportObchod.cz ve skupinovém klání s Fordem Zdroj: Flickr.com / Eshopista[/caption]Právě z oné nezáživné skupiny A jsme do osmifinále vyfasovali Siko a světe div se, jako na potvoru se odborníci na koupelny rozstříleli. Pod tíhou okamžiku jsme se sesypali jako domeček z karet a soupeři všechny góly darovali.Naše trefa po jednoznačně nejhezčí akci turnaje znamenala jen kosmetickou úpravu porážky 1:3. Konec. Sen se rozplynul.

Po pořádné práci zasloužená odměna

Usedavý pláč a skryté tváře v dlaních však rychle vystřídal pocit dobře odvedené práce. Vyřazení v nejlepší šestnáctce turnaje totiž mělo svá pozitiva.Ve sprchách nebyla tlačenice, v sudech zbyl dostatek poživatelných tekutin a na závěrečné grilovačce jsme ukořistili nejlepší místa, což neodvratně znamenalo i hory masité potravy pro chasníky ze Šlapanic.[caption id='attachment_8993' align='aligncenter' width='633']SportObchod.cz se loučí s turnajem Zdroj: Flickr.com / Eshopista[/caption]Jako nováček turnaje jsme nasbírali pohárové zkušenosti a teď nezbývá, než si vše řádně zanalyzovat. Pak už do toho dáme jen srdíčko a příští rok je náš.

Stmelovačky umíme...

Urvali jsme dračí lodě na PrigluAvoy MU Brno: Borci, jaké svět neviděl

Starší články