S elektrokoly Rock Machine vyjedete i nejstrmější krpál


4 minut čtení

Na vrchol Pradědu bez zadýchání a bez tlačení? S elektrokoly Rock Machine žádný problém.
Taky už jste to zažili? Ne zrovna sportovně vypadající šedesátník si to valí do kopce na kole jakoby nic. Ne, dědoušek nedostává potají krevní transfuze a EPO. Má ještě zaručenější a hlavně zdraví bezpečnější doping. Pořídil si zřejmě elektrokolo, které mu výrazně usnadní jízdu do kopce. Elektrokola ale určitě nejsou vhodná jen pro jedince s horší fyzickou kondicí. I trénovanému jedinci umožní prodloužení výletu a umožní mu tak během jarních a letních dní vidět mnohem více divů horské přírody. Ebike Rock Machine Vyzkoušejte nová elektrokola Rock Machine a objevujte krásu hor s mnohem menší námahou. Ideální jsou také pro vyrovnání fyzického rozdílu mezi partnery nebo kamarády. Nadšený sportovec na horském kole bez motoru si tak může užít celodenní výlet třeba s méně trénovanou partnerkou na elektrokole.

Kvalita za rozumnou cenu

Pokud řešíte hlavně cenu, ale zároveň chcete spolehlivé elektrokolo s kvalitním motorem, vyzkoušejte pánský model Rock Machine Storm e60 a dámský model Rock Machine Catherine e60. Jde v podstatě o identická kola, která se liší pouze geometrií rámu. Srdcem těchto kol je elektomotor od českého výrobce BFI Sport Drive s kroutivým momentem 60 NM, který napájí Li-Ion baterie Panasonic. Ta umožní dojezd na elektropohon až 100 km. Maximální rychlost na elektropohon je 25 km/h. Motor BFI Sport Drive Obě kola mají odpruženou přední vidlici se zdvihem 100 mm a devítistupňové řazení. Pro vaši bezpečnost jsou tu pak hydraulické brzdy Shimano.

Zabrušte do terénu

Model Rock Machine Torrent e30 je vybaven spolehlivým elektromotorem Steps E7000 od Shimana napájeným baterií Li-Ion, jejíž kapacita opět vystačí až na 100 km jízdy. Motor nabízí celkem tři stupně podpory šlapání a přináší přirozený pocit z jízdy. Rock Machine ebike 2 Mód Eco pomáhá mírně a šetří baterii. Mód Trail je zlatá střední cesta a v módu Boost se ani v prudkém stoupání skoro nenadřete, ale baterie se vybíjí nejrychleji. Kolo má oproti modelům Catherine e60 a Storm e60 také přesnější řazení a účinnější kotoučové brzdy. Jízda na něm tak bude svižnější, plynulejší a bezpečnější a celkově vám přinese lepší požitek z jízdy. Zdvih přední vidlice je opět příjemných 100 mm.

Užijte si traily naplno

Nejvyšší model, který si dnes představíme, je elektrokolo Rock Machine Blizz e70. Kolo je vybaveno ještě silnějším elektromotorem Shimano Steps E8000. Motor je stvořený pro přirozený pocit z jízdy. S váhou pouhých 2,8 kg se momentálně jedná o nejlehčí elektromotor na trhu. Rock Machine ebike Kvalitou a kroutícím momentem 70 NM si motor nezadá ani s top motory značek Bosh a Yamaha. Stejně jako nižší model E7000 nabízí tři stupně asistence. Díky vysoce odolnému rámu a vidlici se zdvihem 120 mm si poradí i v drsnějším terénu. Kolo je osazeno vysoce kvalitními komponenty, které zaručí pohodlnou, zábavnou a bezpečnou jízdu v náročném terénu. Mezi hlavní přednosti kola patří řazení Shimano Deore s 11 rychlostmi a hydraulické brzdy Shimano BR-M395. Hmotnost kola 21,2 kg patří mezi nejnižší v této cenové kategorii. Pokud by vás zajímalo, jak elektrokolo převážet v autě, pak si přečtěte tento článek. Chci elektrokolo Rock Machine »

Vyšlápněte si pro další čtení...

Osedlejte na jaře nový stroj: Horská kola Rock Machine VIDEO: Seznamte se, míří k nám česká kola 4EVER Převážejte elektrokola chytře a bez použití svalů

Starší články