VIDEO: Zadeblite si s badmintonovými raketami Yonex Astrox


3 minut čtení

Natáčeli jsme rakety na debl. Mrkejte...
Badminton je výborná zábava i ve čtyřech. Sice není nikde psáno, že s raketou na dvouhru nemůžete hrát i při čtyřhře, ale nemusí to být ono. Rakety 'specialistky deblistky' z vás vymáčknou to nejlepší.V minulém článku dostaly prostor rakety Victor, tentokrát se do světel reflektorů dostávají badmintonové rakety Yonex z řady Astrox. Astrox 88S a Astrox 88D z vás ve čtyřhře udělají zvíře.

Kratší dráha letu než Pinocchiův nos

Badmintonové rakety Yonex Astrox 88S a 88D si to nejlépe sviští vzduchem v rukou profíků a pokročilých hráčů. Pokud jste však pouze na začátku badmintonové cesty a rakety si vyberete, nikdo vám ruce lámat nebude.Obě rakety se primárně hodí na čtyřhru. Hrají s nimi ale i singlisti jako třeba současná světová jednička a mistr světa z roku 2017 Viktor Axelsen.Konstrukce rakety je z materiálu Namd. Jeho zásluhou se raketa více prohne při smeči a drajvu. Pro vás to neznamená nic jiného, že míček z vaší rakety poletí po kratší trajektorii a dopadne pod nohy soupeře.

Pošlete míček něžně za síť

Viktor Axelsen, o kterém byla řeč, hraje s badmintonovou raketou Yonex Astrox 88S. Pokud se řadíte mezi techničtější hráče, určitě si z dvojice raket vyberte právě 'esko'.Raketa má tuhý shaft a je vyvážená na střed. Oproti sesterské raketě je o 5 mm kratší. Díky tomu míček více podržíte a budete nad ním mít větší kontrolu.Astrox 88S v ruce nijak zvlášť nepocítíte, protože váží 86 gramů. Při čtyřhře se pak více hodí pro hráče, kteří si užívají hru na síti a v přední části kurtu.

Dejte druhé straně pocítit sílu vašich paží

Pro hráče ze zadní části kurtu je tady raketa Yonex Astrox 88D. Užijete si s ní smeče a celkově agresivnější údery.'Déčko' je o gram těžší než kolegyně a s krásnými 87 gramy vám padne do ruky jako rýč zahradníkovi.Co se pružnosti týče, očekávejte pružnější horní polovinu hlavy. Díky tomu se budete těšit z razantnějších úderů.

Prvně vyzkoušet, pak nakoupit

Pokud si nejste hned teď jistí koupí, máme pro vás parádní kompromis. Přijďte si raketu půjčit na naši prodejnu v Praze nebo Brně a otestujte ji na vlastní kůži.

Smečněte si další čtení...

VIDEO: Švihejte pro badmintonové rakety Victor Jetspeed | Rakety Victor JetspeedPředstavujeme vaše vítězné rakety z badmintonové testovačky | Veřejná testovačka pro vásOtestovali jsme pro vás nejlepší badmintonové rakety | Naše interní testovačkaKde hrát badminton v Praze | Badminton v PrazeKde hrát badminton v Brně | Badminton v Brně

Starší články