Objevte čerstvě naskladněné novinky českých kol 4EVER


2 minut čtení

Seznamte se s českou cyklistickou značkou 4EVER.
Čeká nás našlapaný rok, a proto ho hned na úvod odpálíme představením české cyklistické značky 4EVER. 4EVER je česká značka, která poslala první kolo na trh už v roce 1995. Chlapci z 4EVER vybudovali značku, která teď má jistou tradici a produkuje kola do téměř celého světa. Kola 4EVER najdete v nabídce SportObchod.cz už od roku 2019. A skvělá zpráva – právě jsme naskladnili spoustu novinek pro rok 2022. Vybírejte z široké škály kol od dětských, přes elektrokola, až po závodní speciály pro ty nejnáročnější cyklisty.

Když se spojí zlaté české ručičky se světovou kvalitou

4EVER klade vysoké nároky na kvalitu svých produktů, a proto se nespokojil s dovozem biků z Asie a rozhodl se pro výrobu přímo v Čechách. Přesto kvalitní kolo netvoří jen kvalitně vyrobený rám, ale také komponenty, které jej osadí. Česká firma proto spolupracuje i s předními světovými značkami, jako jsou Shimano, SRAM, Mavic nebo RockShox. Co se týče elektrokol, a hlavně jejich pohonu, jsou to značky Bosch, Brose a Bafang.

Pojistěte si kolo 4EVER s prodlouženou zárukou

Rám, komponenty, tradice značky...nějaká nadstavba tomu ale pořád chybí. Aby byl servis kompletní, můžete si pojistit kolo 4EVER proti krádeži na jeden rok úplně zdarma. A dalším benefitem pro vás je prodloužená záruka až na 3 roky. Prostudujte proto nabídku a šlápněte do pedálů kol 4EVER vstříc novým dobrodružstvím.

Šlápněte do čtení pro cyklisty...

Zabodujte pod stromečkem s dětskými koly Rock Machine Odhalte způsob, jak převážet kolo s karbonovým rámem Převážejte elektrokola chytře a bez použití svalů

Starší články