Taškou na rakety zaútočíte na hvězdný vánoční dárek


5 minut čtení

U rakeťáků všeho zaměření uspějete s taškou na rakety.
Máte doma rakeťáka a nevíte, co by mu pod stromečkem udělalo radost? Taška na rakety je bravurní tip na dárek pro všechny tenisty, badmintonisty i squashisty, kteří zatím svůj bag nemají nebo sice mají, ale pamatuje už středověk.Každá značka je trochu silněji spjata s jiným sportem. Na úvod ale můžeme říct, že chybu neuděláte jakoukoli značkou pro hráče libovolného raketového sportu. Samozřejmě pokud váš blízký není zarytý fanda jednoho brandu...Nezřídka se totiž stává, především na rekreační a hobby úrovni, že tenista si odskočí na squash, badmintonista na tenis a squashista na badminton.Bag na rakety od Wilsonu na trávě.

Něco spešl pro hobíky

Pokud nehledáte tašku pro nijak zvlášť náročného rakeťáka, radost vám udělá taška Victor Doublethermo 9148. Bagu nechybí termoochrana, která chrání rakety před výkyvy teplot a přispívá delší životnosti raket.Taška na rakety Victor pojme až 6 raket, případně menší počet a vybavení jako oblečení, míčky nebo láhev s pitím k tomu. Na boty čeká odvětrávatelná kapsička na boku tašky.Příjemným bonusem je, že ji nepotkáte jen tak na každém rohu. Taška totiž spadá do limitované edice pro rok 2018 a najdete ji exkluzivně na SportObchod.cz.

Udělejte radost nadšenému tenistovi

V podobné cenové i kvalitativní hladině se pohybuje i bag na rakety Babolat Team Line X6. Babolat je, oproti Victoru, díky Rafaelu Nadalovi přeci jen více spojený s tenisem, proto by to měla být lepší volba pro hobby tenisty.Do tašky se vleze opět 6 raket, případně méně v kombinaci s dalším sportovním vybavením. Materiál tašky je o něco bytelnější a má o trochu kvalitnější polstrování.Taška od Babolatu sice nemá odvětrávatelnou kapsu na obuv, ale dostanete k ní pytlík na boty, takže ani v tomto případě nesmícháte špinavou obuv od antuky se zbytkem oblečení.

Cítit se jako pán kurtu

Vyšší kvalitu hledejte například v tašce Head Tour Team Supercombi 9R. Taška už je pro zapálenější hráče, kteří mají doma více raket a chodí na kurt i několikrát týdně. Strčíte do ní až 9 raket, případně si počet opět nakombinujete s dalším vybavením.Bag na rakety od Headu má v jedné z kapes technologii CCT+, která zajišťuje stálou teplotu v oddílu.Díky tomu nedostanete jen základní ochranu před extrémními výkyvy teplot, ale rovnou ideální teplotu, aby váš výplet co nejdéle uchoval své vlastnosti a byl připraven ke kvalitní hře okamžitě po příchodu na kurt.Taška na rakety od Wilsonu na antukovém kurtuTašku bez větších protestů zvládnete přenášet i na delší vzdálenosti. Zádové polstrování je příjemné a nebude vám vadit, když na kurt vyrazíte pěšky, abyste se po mači mohli odměnit jedním oroseným.Zádové popruhy můžete i odepnout a přenášet tašku v ruce bez plandajících popruhů.Třešničkou na dortu je fajn design, který na jiném bagu na rakety nenajdete snadno

Nejlepší společník na kolo

Finálním tipem na dárek pro rakeťáky je batoh na rakety. Kdo není zvyklý na velkou tašku, chodí na větší vzdálenosti a ke hře nepotřebuje obří arzenál raket, toho batoh potěší víc než objemný bag.Batoh na rakety Wilson Federer Team Backpack 2019 splňuje všechny požadavky, které od batohu očekáváte a ještě víc.Do batohu pohodlně strčíte raketu, boty, triko, trenky, ručník, míčky a můžete vyrazit na kurt. Speciální zádové polstrování doslova vybízí k tomu, abyste se cestou na kurt prošli nebo osedlali kolo a zahřáli svaly už po cestě.Batoh na rakety od Wilsonu je malý a praktický.Nastavitelnost délky popruhů je samozřejmost.Pokud přemýšlíte, kam se všechno vejde, tak se spolehněte na dvě vnější síťované kapsy a kapsu na drobnosti uvnitř batohu. Rakety pak zastrčíte do oddělené polstrované přihrádky.Batoh opravdu hodně vydrží, čemuž přispívá pevnost materiálu. Díky tomu také drží tvar a vypadá zkrátka jako milý módní doplněk, který podtrhuje autogram Rogera Federera.

Chcete víc?

Na konci roku 2018 se navíc po 3 letech objevila inovovaná raketa Babolat Pure Aero 2019 a spolu s ní také batoh a taška na rakety. Pokud sebe nebo své blízké řadíte mezi tenisové fajnšmekry, neměl by vám uniknout ani představovací článek na Šatně.A jestli se vám ani jeden z praktických tipů na dárek pro tenistu, badmintonistu nebo squashistu nezamlouvá, mrkněte se na článek z první poloviny roku, kde najdete tipy na tenisové tašky pro rok 2018.

Starší články