Megatest 2018: Vybrali jste nejlepší koloběžky


6 minut čtení

Na Megatestu jste hodnotili nejlepší koloběžky pro rok 2018. Tady jsou výsledky.
Vybrali jste nejlepší koloběžky Megatestu 2018 a tady jsou výsledky. Krása, kvalita i schopnost oslovit široké masy, to vše rozhodovalo o konečném pořadí. Kdo si v které kategorii vedl nejlépe a kdo ovládl Megatest?Historie si pamatuje jen vítěze. Vy jste svými hlasy rozhodli o tom, kdo se zapíše do dějin Megatestu a o které koloběžky bude letos největší zájem, protože Megatest udává tón koloběžkové sezóny.Lev Alex na koloběžce na Megatestu 2018

Král přežil, Trexx je znovu vítězem

Celkové pořadí stejně jako vloni ovládl Trexx. Říká se, že obhájit, je těžší než vyhrát poprvé. Koloběžka Yedoo Trexx to však dokázala a získala si vás i letos. Trexxík je prostě mazák, kterému další kolobky koukají na záda.Ne nadarmo si ho na svoji cestu po Asii vybral i cestovatel Marek Jelínek.Na dalších dvou příčkách však nezůstal kámen na kameni. Kostka Twenty Max vám učarovala tak, že jste ji protlačili až na druhé místo, což je oproti loňskému třetímu místu Kostky Tour Max úspěch pro Kostku. Tleskáme a Twentyně gratulujeme.Do nejlepší trojky se probojovala i koloběžka Kickbike Race MAX 20. Vloni se Kickbike neumístil v žádné kategorii a letos vás zaujala jejich koloběžka tak, že se rovnou prodrala až na třetí místo celkového pořadí. Slušný výkon chlapců z Kickbike a je vidět, že kilometry v nohách z Giro d’Italia se promítly i do samotné konstrukce koloběžek.

Nejlepší koloběžky Megatest 2018 – absolutní vítěz

1. Yedoo Trexx2. Kostka Twenty MAX3. Kickbike Race MAX 20Koloběžka Yedoo Trexx v akci na Megatestu 2018

Městské koloběžky si libují v poměru cena/výkon

Nejlepší koloběžky často nejsou nejlevnější záležitostí, proto vloni sklidily velký úspěch koloběžky umístěné v kategorii Nejlepší koloběžky – poměr cena/výkon. Ne nadarmo tuto kategorii opanovaly městské koloběžky.Kostka Twenty MAX je letošním lídrem stáje Kostka, a to ve všech směrech. Druhé místo v celkovém pořadí doplňuje vítězstvím v kategorii Poměr cena/výkon. Do kvalitního rámu Kostky se vyplatí investovat, a pokud Twenty MAX nestojí dardu, vůbec se nedivíme vašemu výběru. Je vidět, že se vyznáte!Pořadí značek však ovládlo Yedoo, které se probojovalo na stupně vítězů ve všech kategoriích. To ale předbíháme. Absolutní vítěz Trexx si odfrknul a přenechal vedoucí pozici ve stáji koloběžce Yedoo City New. Na etapové prvenství to u vás Cityně nestačilo, ale i druhé místo je pěkné.Stejně jako vloni jste na třetí příčku dostrkali Crussis Active. Koloběžka Crussis Active si nic nezadá ani s dražšími modely a jak je vidět, kvalitu si drží stále na velmi vysoké úrovni. Pokud nemáte jasno, kdo u vás vede, tento na první pohled sňatek z rozumu nebude krokem vedle.

Nejlepší koloběžky Megatest 2018 – poměr cena/výkon

1. Kostka Twenty MAX2. Yedoo City New3. Crussis ActiveKoloběžka Kostka Twenty Max v akci na Megatestu 2018

Titul nejhezčí koloběžky ukořistilo Yedoo

No jo, kvalita, cena… to všechno hraje při výběru koloběžky roli. Jenže pokud se vám koloběžka nelíbí? To pak před vámi může stát Ferrari mezi koloběžkami, ale nikdy se do něj nezamilujete. Koukněte se na pořadí kategorie, na kterou všichni netrpělivě čekáte – na nejhezčí koloběžky.Yedoo Trexx se stal celkovým vítězem a velkou porci zásluhy na tom má také ovládnutí kategorie Nejhezčí koloběžka. Nejvíce lidí okukovalo stánek Yedoo a jak jste spatřili Trexxe, byly vidět jiskřičky v očích. Místy to vypadalo, že zažehnul i pořádný plamen.Vloni se vám nejvíc líbil Crussis Urban a vyhrál právě před Trexxem. Letos si pořadí prohodili a Crussis Urban tak bere druhou příčku. Prvotní okouzlení prostě vyprchává, ale jak je vidět, oči na kolobkách Crussis můžete pořád nechat.Trojici nejhezčích koloběžek uzavírá Kickbike Race MAX 20. Svérázný model musíte milovat, nebo nenávidět. A jak je vidět, letos jste se do Kickbike jednoznačně zaláskovali. Ať vám to vydrží!

Nejlepší koloběžky Megatest 2018 – nejhezčí koloběžka

1. Yedoo Trexx2. Crussis Urban3. Kickbike Race MAX 20Koloběžka Crussis Urban v akci na Megatestu 2018

Objev Megatestu – Frida a Fred

Zcela nová kategorie vznikla na míru koloběžce Yedoo Frida a Fred, přiznáváme. Jenže ona je podle vás tak moc dobrá! Kdo z vás koloběžku vyzkoušel, dal jí ve všech hodnocených parametrech 10 bodů z 10.Vždyť ona by koloběžka Yedoo Frida a Fred porazila i Trexxe! Jenže Yedoo koloběžku přivezlo jen jako ochutnávku, která vám očividně velmi šmakovala.Detail koloběžky Yedoo Frida a FredFrida a Fred zatím není na trhu, a proto nemohla být do hodnocení zařazena. Zároveň je ale fér říct, která kolobka se vám líbila opravdu nejvíce, a proto vzniká kategorie Objev roku.Fridu a Freda zatím v nabídce nenajdete, ale buďte napnutí, už brzy se to změní. A pak vás budeme o tomto objevu Megatestu informovat.

Jak probíhalo hodnocení

Koloběžky jste hodnotili na stupnici 1-10 v 5 ohledech: vedení stopy, ovladatelnost, nášlap, grafický design a celkový dojem. Ze bodů jsme pak sestavili absolutní pořadí koloběžek.Do kategorie cena/výkon se promítla cena koloběžky a o nejhezčí koloběžce rozhodla kategorie grafický design. Samostatnou kategorii objev jsme si dovolili vyhlásit speciálně za dokonalé hodnocení ve všech měřítkách.

A jedeme dál...

Megatest 2018: vybrali jste nejlepší inline brusleTo nej z Megatestu: Miss koloběžka 2018 – Bára na kolobce 13. dílDobrodruh na koloběžce dobývá Asii a závodí s Dobroběžkou

Starší články