Josef Mech - hlava marketingu a obchodu


2 minut čtení

Jednou za čas představujeme člena SportObchodího týmu, teď je na řadě jeden ze šéfů. Brněnský rodák Josef Mech (* 1979) u nás řídí hlavně marketing a obchod.
Jednou za čas představujeme člena SportObchodího týmu, teď je na řadě jeden ze šéfů. Brněnský rodák Josef Mech (* 1979) u nás řídí hlavně marketing a obchod.

Pepa a SportObchod.cz

V roce 2002 dokončil studia na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně, následující rok prodává podíl ve firmě, kterou zakládal na gymnáziu a je u zrodu HokejShop.cz, předchůdce dnešního SportObchod.cz. Ve firmě má od začátku na starosti marketing (značku, web, propagaci, sponzoring), od roku 2008 i obchod (vedení obchodního týmu, produktovou nabídku, nákup). Snaží se starat o rozvoj firmy a zahraniční trhy. Úporně se pokouší číst (nejen) odbornou literaturu, účastnit se konferencí a sledovat aktuální trendy. Má štěstí na společníky a zaměstnance.

Od hokeje ke golfu

S výkonnostním sportem končí ještě na základní škole (lední hokej, judo), ale o té doby se snaží sportovat bez jakýchkoliv ambic v co nejvíce sportech, které ho... prostě baví. Ve volných chvílích běhá, píská lední hokej (max. 2.liga), hraje tenis, plácá badminton, bojí se mít rád freeride lyžování, okukuje a všechny poráží v golfu (HCP 54 :-), tahá vozík Chariot za kolem, hraje florbal, a když na to přijde - jde si zase zahrát i hokej.

Cesty, whisky a dvě životní lásky

Takže jsou vlastně čtyři, ty lásky, se sportem 5 :) Rád tráví čas na cestách po světě, s rodinou většinou autem po Evropě, s kamarády mimo (Jižní Amerika, Asie, ...). Nerad řídí (auto :), má pozitivní přístup k alkoholu, zejména pak k whiskey a pivu. Vše výše zmíněné mu toleruje milá manželka, malá dcera a zlý pes.

A jaký je to šéf?

Poslední dobou se mně několikrát ptali, jaký je Pepa šéf. Přímo před ním, s výrazem „tak potom, za rohem, jo?“ ;) A tak jim všem říkám. Nemám co skrývat, ani šeptat za rohem. Je přísný, hodně mě naučil a často neutralizuje mé kyselé či zásadité myšlení. A je můj první :)
765qwerty765

Starší články