Otestujte TOP hokejovou výstroj na CCM Roadshow


2 minut čtení

Hokejky a brusle CCM čekají jen na vás. Testujeme v Praze i v Brně.
Největší testování hokejových bruslí a hokejek v České republice míří do Prahy a do Brna. Přijďte na CCM Roadshow a testujte ty nejlepší modely CCM. Všechno je zdarma, stačí stihnout registraci.

Na co se můžete těšit?

Testování nebude žádné lážo plážo plácání se na ledu. Vyzkoušíte si ty nejlepší modely hokejových bruslí CCM, a to by byla škoda, pořádně to v nich na ledě nerozpálit.

Testované modely hokejových bruslí

Aby vám brusle ideálně padly, dočkáte se jedné velké pecky - skenování nohou. Oficiální distributor CCM Střída sport doveze scanner, který vám nejen změří velikost chodidla, ale rovnou vám poradí, jaký typ brusle je pro vás nejlepší. A to všechno zadarmo. Brusle špičkové, velikosti pořešené, ale jako správným hokejistům vám stále něco chybí v ruce? Nemějte strach. Naši kustodi už vytahují z tašek elitní hokejky pro profíky.

Testovaný model hokejek

Brusle a hokejky tedy nechte doma, budete mít co testovat. Doporučujeme vás však přinést si vlastní helmy a rukavice. Na půjčení budeme mít jen omezený počet.

Kdy a kde?

Brno

Praha

Jak se na CCM ROADSHOW zaregistrovat?

Abyste se na testování dostali, musíte se zaregistrovat. Na každý termín se může přihlásit 40 lidí, proto zařaďte vyšší rychlostní stupeň a registrujte si místo na ledě hned teď. Pokud se včas zaregistrujete, ručíme vám, že si na scaneru změříte velikost chodidla. Navíc vám přihodíme dárkový balíček ušitý na míru hokejistům.

Co bude v dárkovém balíčku

Testování hokejových bruslí a hokejek CCM vypadá nabitě, co říkáte? Tak dlouze nepřemýšlejte a registrujte se ještě dnes. Chci se registrovat hned teď »

Starší články