1431594

MS v hokeji je tady! : IIHF24-5

Brankářské betony Warrior Ritual G7 Black Junior

ID {{ productCode }}

Brankářské betony - Junior, Modelová řada Ritual, Výkonnostní, Stupeň ochrany zvýšená , Střih Hybrid - hybridní, Počet zlomů jeden , Barva černá, Systém zapínání Doubled elastic knee & calf strapping

Vyber barvu

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1431594

5% sleva

MS v hokeji je tady!
3 den
18
39
25

Kód kupónu:
IIHF24-5
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Ritual

Brankářské betony Warrior Ritual G7 Black Junior

Brankářské betony Warrior Ritual G7 Black Junior

12 999
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Velikostní kategorie Junior
Modelová řada Ritual
Výkonnostní třída hráče Výkonnostní
Stupeň ochrany zvýšená
Roční kolekce 2024/2025
Střih Hybrid - hybridní
Počet zlomů jeden
Barva černá
Typ produktu brankářské betony
Vhodnost pro sporty lední hokej
Systém zapínání Doubled elastic knee & calf strapping
Flex profil Stiff thigh rise
Konstrukce jádra Clean construction, Lightweight design with high quality materials
Špička betonu Active response toe and heel straps
Systém uchycení kolene Optimized Knee Drive System

Potřebujete poradit?

Popis

Pro mladé nadějné hokejisty, máme tu ideální hokejové betony pro juniory! Brankářské betony Warrior Ritual G7 Black jsou lehké a flexibilní, což umožní mladým hráčům rychle rozvíjet své dovednosti. Díky odolným materiálům vydrží náročné tréninky i zápasy. Bezpečí a pohodlí jsou na prvním místě, takže se o své mladé brankáře nemusíš bát.

Střední třída pro pořádné hokejové nadšence

Pro hráče, kteří chtějí dosáhnout na hřišti vyššího výkonu, jsou výkonnostní hokejové betony Warrior Ritual G7 Black perfektní volba. S vylepšenou konstrukcí a odolností ti poskytnou potřebnou podporu a stabilitu. Díky lehkým materiálům budeš schopný zrychlit reakce a snadno manévrovat. S našimi výkonnostními hokejovými betony můžeš hrát na své maximální úrovni.


Zvýšená ochrana pro výkonnostní brankáře

Brankářské betony Warrior Ritual G7 Black se zvýšenou ochranou jsou určeny brankářům, kteří hrají na výkonnostní úrovni a potřebují vyšší úroveň ochrany. Tyto betony jsou vyrobeny z pevných materiálů a poskytují výbornou ochranu proti tvrdým střelám. Navíc mají vylepšené polstrování, které chrání tvoje nohy před tvrdými zásahy a otřesy. S těmito betony můžeš hrát s důvěrou a bez obav z poranění.

Univerzální střih

Brankářské betony Warrior Ritual G7 Black z kategorie 'Hybrid' jsou skvělou volbou pro hráče, kteří vyžadují optimální rovnováhu mezi flexibilitou a ochranou. Warrior Ritual G7 Black spojují výhody tradičních a moderních střihů, což umožňuje hráčům rychlý pohyb a zároveň vynikající podporu a bezpečnost. S  Warrior Ritual G7 Black dosáhneš maximálního výkonu na ledové ploše.

Betony pro lední hokej

Brankářské betony Warrior Ritual G7 Black jsou určeny na lední hokej. Klíčovým prvkem optimální stabilita a odolnost. Díky vysoce kvalitním materiálům a pevné konstrukci poskytují tyto betony vynikající kontrolu a podporu pro brankáře na ledové ploše. Navrženy pro pohodlné nošení a snadnou manipulaci na kluzišti,  Warrior Ritual G7 Black na lední hokej jsou ideální volbou pro hráče všech úrovní dovedností.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz