1431590

Zlato je doma! : IIHF24-15

Brankářské betony Warrior Ritual G7 PRO Black Senior

ID {{ productCode }}

Brankářské betony - Senior, Výkonnostní, Modelová řada Ritual, Stupeň ochrany zvýšená , Střih Hybrid - hybridní, Počet zlomů jeden , Barva černá, Systém zapínání SlingWrap top calf strap Doubled elastic knee & calf strapping

Vyber barvu

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1431590

15% sleva

Zlato je doma!
1 den
13
35
21

Kód kupónu:
IIHF24-15
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Ritual

Brankářské betony Warrior Ritual G7 PRO Black Senior

Brankářské betony Warrior Ritual G7 PRO Black Senior

23 999
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Velikostní kategorie Senior
Výkonnostní třída hráče Výkonnostní
Modelová řada Ritual
Stupeň ochrany zvýšená
Roční kolekce 2024/2025
Střih Hybrid - hybridní
Počet zlomů jeden
Barva černá
Typ produktu brankářské betony
Vhodnost pro sporty lední hokej
Systém zapínání SlingWrap top calf strap, Doubled elastic knee & calf strapping
Flex profil 1 Piece Core: Stiff Thigh & Medium Below Knee
Konstrukce jádra HD Foam Inner Gusset, SlidePlate
Špička betonu Adjustable ARS toe & heel straps and comes with a removable toe box.
Systém uchycení kolene HyperComp reinforced Knee Drive System

Potřebujete poradit?

Popis

Pro zkušené hokejisty, kteří hledají maximální výkon, jsou tu seniorské Brankářské betony Warrior Ritual G7 PRO Black. Jsou navrženy s důrazem na výkon, rychlost a odolnost. Pokročilé technologie zajišťují vynikající fit a flexibilitu při bruslení. S pohodlným polstrováním a optimální podporou budeš připraven na každý zápas.

Střední třída pro pořádné hokejové nadšence

Pro hráče, kteří chtějí dosáhnout na hřišti vyššího výkonu, jsou výkonnostní hokejové betony Warrior Ritual G7 PRO Black perfektní volba. S vylepšenou konstrukcí a odolností ti poskytnou potřebnou podporu a stabilitu. Díky lehkým materiálům budeš schopný zrychlit reakce a snadno manévrovat. S našimi výkonnostními hokejovými betony můžeš hrát na své maximální úrovni.


Zvýšená ochrana pro výkonnostní brankáře

Brankářské betony Warrior Ritual G7 PRO Black se zvýšenou ochranou jsou určeny brankářům, kteří hrají na výkonnostní úrovni a potřebují vyšší úroveň ochrany. Tyto betony jsou vyrobeny z pevných materiálů a poskytují výbornou ochranu proti tvrdým střelám. Navíc mají vylepšené polstrování, které chrání tvoje nohy před tvrdými zásahy a otřesy. S těmito betony můžeš hrát s důvěrou a bez obav z poranění.

Univerzální střih

Brankářské betony Warrior Ritual G7 PRO Black z kategorie 'Hybrid' jsou skvělou volbou pro hráče, kteří vyžadují optimální rovnováhu mezi flexibilitou a ochranou. Warrior Ritual G7 PRO Black spojují výhody tradičních a moderních střihů, což umožňuje hráčům rychlý pohyb a zároveň vynikající podporu a bezpečnost. S  Warrior Ritual G7 PRO Black dosáhneš maximálního výkonu na ledové ploše.

Betony pro lední hokej

Brankářské betony Warrior Ritual G7 PRO Black jsou určeny na lední hokej. Klíčovým prvkem optimální stabilita a odolnost. Díky vysoce kvalitním materiálům a pevné konstrukci poskytují tyto betony vynikající kontrolu a podporu pro brankáře na ledové ploše. Navrženy pro pohodlné nošení a snadnou manipulaci na kluzišti,  Warrior Ritual G7 PRO Black na lední hokej jsou ideální volbou pro hráče všech úrovní dovedností.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz