111096

Slevový grandslam: rolandgarros23

Tenisová raketa Lacoste L20L

ID {{ productCode }}

Tenisová raketa Lacoste L20L pro pokročilejší rekreační hráčky nadchne elegantním designem, vynikající ovladatelností a komfortem v duchu značky Lacoste.

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 111096

13% sleva

Slevový grandslam
10 den
19
7
43

Kód kupónu:
rolandgarros23
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetříš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} Kč 5990 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 990 Kč
Tenisová raketa Lacoste  L20L

Tenisová raketa Lacoste L20L

7 490
5 990
Ušetříš 1 500 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 990 Kč

Parametry

Roční kolekce 2021
Vypletená raketa? ano
Hmotnostní třída lehké tenisové raketylehké rakety (260-279 g)
Hmotnost tenisové rakety 275 g
Kategorie vyvážení rakety 316 - 325 mm
Vyvážení tenisové rakety 325 mm
Kategorie velikosti hlavy (645-659 cm2)
Velikost hlavy 645 cm2 (100 in2)
Kategorie délky rakety standardní délka (661-689 mm)
Délka tenisové rakety 685 mm
Vzor výpletu 16 x 19
Šířka rámu: 22,5-24-23,5 mm
Švihová hmotnost (s výpletem) 299
Materiál rámu rakety: Graphite
Tuhost rámu: 67 RA
Doporučené napnutí výpletu 22.0 - 24.0 kg

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Tenisová raketa Lacoste L20 pro pokročilejší rekreační hráčky nadchne elegantním designem, vynikající ovladatelností a komfortem v duchu značky Lacoste. Raketa byla navržena a je vyráběna pod hlavičkou francouzské firmy Tecnifibre. Specifický vzor strun s hustším pletením ve středu a většími rozestupy u krajů rámu dokáže generovat více síly a přesnosti. Zároveň odpouští chyby při nečistě zahraných úderech. Inovované tlumící řešení v držadle rakety se postará o skvělý komfort.

Pro ženy, které ví, co chtějí

Raketa Lacoste L20L je primárně určena pro mírně až středně pokročilé amatérské klubové hráčky. Pro muže je v nabídce těžší verze Lacoste L20 . Je skvěle ovladatelná díky vyvážení do ruky a z toho důvodu poskytuje hráčkám velmi rychlou manévrovatelnost se snadným generováním švihu. Obstojí jak při pomalejší spinové hře od základní čáry, tak rychlejších výměnách na síti. Je to hravá, nenáročná raketa, se kterou se nenadřete.

Recenze Lacoste L20L

Přečtěte si obsáhlou recenzi tenisové rakety Lacoste L20L, a zjistěte si tak o ní co nejvíce informací.

Krokodýl Lacoste

Typické logo aligátora s otevřenou tlamou zdobí značku Lacoste již od jejího založení v roce 1933. A jak vlastně vzniklo? Legendární hráč a zakladatel firmy René Lacoste spozoroval při cestě svého Daviscupového týmu do Bostonu v roce 1923 kufřík z krokodýlí kůže a moc se mu líbil. Jeho kouč mu slíbil, že když vyhraje svůj zápas, tak mu jej koupí. Novinář z Boston Evening Transcript, který byl svědkem této události, pojmenoval Lacosteho "Aligátorem" a na základě toho vzniklo později i logo firmy.

Parametry:

  • Standardní hlava rakety o velikosti 645 cm2 (100 palců) poskytuje přesnost a spin
  • Standardní délka rakety 685 mm (27 palců) pro dospělé
  • Hmotnost 275 g (bez výpletu) nabízí podmanivou ovladatelnost a snadnou sílu
  • Vyvážení 325 mm (bez výpletu) pro snadnou kontrolu nad raketou
  • 100% grafitový materiál nabízí výborný poměr mezi tuhostí a pružností
  • Vzor strun 16x19 poskytuje vynikající přístup ke spinu
  • Styl hry: snadná a podmanivá celodvorcová hra
  • Pro koho je: mírně až středně pokročilé amatérské klubové hráčky
  • Raketa je předvypletená

Inovace v tlumení

Komfort a tlumení nežádoucích vibrací je něco, na čem si René Lacoste zakládal. Své inovace postupně zlepšoval a současná podoba tlumiče v držadle rakety je jeho odkazem. Tecnifibre jeho plány převedl do praxe. Tlumič se skládá z 20 g ocelového špuntu s logem krokodýla, který vyčuhuje ze spodní části držadla. Vysoká hmotnost takto malého předmětu v držadle absorbuje přebitečné vibrace a chrání paži před nadměrnou únavou a zraněními.

Elegance je součástí výkonu

René Lacoste kdysi řekl: "Bez elegance, hraní a vyhrávání není dost." Jinými slovy, pokud hrajete tenis a vypadáte u toho mizerně, tak nikdy nevytvoříte dojem komplexního tenisty s charakterem a stylem.V tomto duchu byl navržený i design nových raket - jsou elegantní a přitom odvážné. Neruší, ale budí pozornost. Nejsou provokativní, ale mají charisma. Je v nich víc, než se na první pohled může zdát.

Klubová elegance

V roce 1961 přišel René Lacoste jak první na světě s konceptem ocelové rakety s tubusovým rámem. V Evropě se raketa prodávala pod značkou Lacoste, ale v USA ji zastoupil Wilson, který později sklidil většinu slávy a uznání s modelem Wilson T-2000, jenž byl ale fakticky raketou Lacoste. O 60 let později přichází Lacoste s další tenisovou raketou, tentokrát v plně grafitovém kabátku. Spíše než obávaná hromobijka pro ambiciózní závodní hráče je to raketa, která osloví své majitele příběhem, elegancí a stylem, který Lacoste světu přináší již více jak 85 let. Je to pohodová raketa, se kterou neuděláte příliš chyb a na kurtu se budete cítit v pohodě. Není to raketa, která soupeře zničí. Je to podmanivě přístupná raketa, která v ruce zanechává pocit klidu, míru a fair-play. Odkazuje na tradici klubových tenisových seancí, které spíše než bitvou o nadvládu nad kurtem byly společenskou událostí, kde se kromě tenisu řešily také obchodní záležitosti. S raketou Lacoste se pojí elegantní outfit a doplňky jako tenisový bag, bez kterých se neobejdete. To vše Lacoste nabízí - tradiční klubovou eleganci v moderním stylu.


 

– Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy –

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz