Jak na badmintonové chyby s Michalem Světničkou


2 minut čtení

Jmenuju se Michal Světnička a budu vás provázet videoseriálem Badmintonové chyby. Badmintonu se věnuji už 15 let. Posledních 7 let především jako trenér. Se svou hráčskou kariérou jsem skončil v roce 2015, kdy jsem se stal společně se svým spoluhráčem Standou Kohoutkem mistrem České republiky ve čtyřhře, čímž jsem navázal na tituly v žákovských a juniorských kategoriích. Mám štěstí na skvělé nabídky spolupráce, kterých jsem rád v posledních letech využil.

 

Zmínil bych především badmintonovou školičku pro děti ve věku 6–12 let, kterou jsem vedl společně s bývalým reprezentantem Tomaszem Mendrekem. Nyní tento projekt pro děti 6–12 let zařazuji do své individuální trenérské nabídky. Dále jsem spolupracoval s Vaší Ligou, se španělským trenérem Oscarem Martinezem, malajským trenérem a bývalým reprezentantem Tan Jinn Hwanem či skvělým polským trenérem Damianem Plaweckim.

Hodně jsme se navzájem naučili i s aktuálním Mistrem České republiky ve dvouhře Adamem Mendrekem, jehož spoluhráčem ve čtyřhře jsem byl po celou svoji juniorskou reprezentační kariéru a natrénovali jsme spolu nespočet hodin. V posledních letech aktivně spolupracuji s badmintonovým národním centrem v Anglii ve městě Milton Keynes.

Pokud máte zájem o individuální i skupinové tréninky pro vás, nebo vaše děti, neváhejte mě kontaktovat na Facebooku, nebo LinkedInu.

Jednotlivé díly seriálu badmintonové chyby: