183628

Flash Sale: extra15

Pánská tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 Navy/Blue

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Když nebude sedět, vrátíš nám ji! Zjistit víc.

Pánská tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 Navy/Blue na všechny povrchy pro zkušené a závodní hráče s vynikající trakcí, stabilitou a odolností.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 183628

Sleva 15%

Flash Sale
1 den
18
29
41

Kód kupónu:
extra15
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 599 Kč
Pánská tenisová obuv Yonex  Eclipsion 4 Navy/Blue

Pánská tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 Navy/Blue

4 650
3 599
Ušetříš 1 051 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 599 Kč

Parametry

Technologie YONEX Synchro-Fit Insole, YONEX Power Cushion, YONEX Feather Bounce Foam, YONEX Durable Skin, YONEX Double Russel Mesh, YONEX Power Graphite, YONEX Heel Contact Round Sole, YONEX Toe Assist Shape, YONEX Power Cushion+, YONEX Round Sole
Doporučený povrch všechny povrchy
Roční kolekce 2022
Barva modrá
Typ boty Odolná
Hmotnost tenisové boty 422 g
Doporučené použití zápasové a turnajové nasazení
Svršek síťovina
, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál střední části Yonex Power Cushion
, Yonex Power Cushion+
Materiál podrážky Yonex Endurance Rubber II

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Pánská tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 Navy/Blue na všechny povrchy pro zkušené a závodní hráče s vynikající trakcí, stabilitou a odolností. Tyto prémiové boty od japonské značky Yonex jsou napěchovány nejmodernějšími technologiemi. Odolný svršek Durable Skin se přizpůsobí vašemu chodidlu a ochrání botu při náročných skluzech. Již 4. generace obuvi Eclipsion přináší celou řadu vylepšení.

Špičkové tlumení Power Cushion+ dodá vašim došlapům na maximálním komfortu a zároveň vám vrátí větší část energie zpět do pohybu. Dle výpočtů z laboratoře tato pěna pohlcuje 28% energie, přičemž zbylých 62% energie vrací zpět do pohybu.

Technologie (10)

YONEX Synchro-Fit Insole

Lepší kontakt s botou

Speciálně tvarovaná vložka Synchro-Fit Insole umožňuje udržovat větší kontakt mezi botou a chodidlem tak, že je zajištěna lepší pohyblivost, rychlejší reakce při dynamické změně pohybu a efektivnější přenos energie.

Na detail technologie

YONEX Power Cushion

YONEX Power Cushion

Díky Power Cushion System jsou nárazy v přední i zadní části obuvi účinně tlumeny dvěmi polštáři ze speciální pěnové hmoty dvojí hustoty, což ve svém důsledku zajišťuje rovnoměrně rozložení prvotního nárazového šoku a účinně tak eliminuje otřesy chodidla a celé nohy.

Systém Power Cushion dobře ilustruje video s padajícím vajíčkem (z výšky 2 m), kdy se nárazová energie po dopadu přenáší do okolí, vajíčko padá jako do polštáře a bez porušení se opět odráží zpět nahoru.

 

Speciální polštářová vyjímatelná vložka Power Cushion se třemi zabudovanými stabilizátory boční torze (dva jsou na vnitřní straně boty, třetí je na vnější straně) vymezují správnou polohu a pozici chodidla, zabraňuje bočním pohybům chodidla v botě a navíc zvyšuje celkovou stabilitu boty
Díky tomu účinně snižuje riziko podvrknutí chodidla.

Na detail technologie

YONEX Feather Bounce Foam

Lehká jako pírko

Speciální verze tlumící pěny YONEX Feather Bounce Foam v mezipodešvy je mimořádně lehká a zároveň generuje zpětnou energii po došlapu pro další využití při dynamickém pohybu.

Na detail technologie

YONEX Durable Skin

Odolný flexibilní svršek

Speciální adaptivní materiál svršku nese název Durable Skin. Svršek boty je pevný, odolný proti oděru a zároveň pevně ukotvuje chodidlo v botě pro maximální oporu i při skluzech a dynamických výpadech. Tento materiál je také velmi lehký a zbytečně nezatěžuje chodidlo.

Na detail technologie

YONEX Double Russel Mesh

YONEX Double Russel Mesh

Tato super-lehká a odolná síťovina poskytuje osmkrát lepší výměnu vzduchu než u běžných materiálu a zajišťuje maximální odvod vlhkosti od nohy.

Na detail technologie

YONEX Power Graphite

Grafitová výztuha

Technologie Power Graphite představuje grafitový plátek, který je vložený do střední části boty tak, aby odlehčil celou konstrukci a zároveň stabilizoval botu proti kroucení při extrémních skluzech a výpadech.

Na detail technologie

YONEX Heel Contact Round Sole

Lepší kontakt s chodidlem

Zakulacený design zadní části boty Heel Contact Round Sole zajišťuje lepší kontakt s patou a plynulejší přechod tvaru boty od paty k palci. Zvětšená dopadová plocha poskytuje příjemnější tlumení nárazů a větší energetickou výbušnost.

Na detail technologie

YONEX Toe Assist Shape

Palec nahoru pro podporu chodidla

Tvar boty s technologií Toe Assist Shape klade důraz na palec v centrální poloze. Díky tomu získají maximální podporu i hráči s většími palci. Vedlejším účinkem je větší opora také pro klenbu chodidla a stabilnější pata.

Na detail technologie

YONEX Power Cushion+

Ještě lepší absorbce nárazů

Technologie YONEX Power Cushion+ přináší díky speciální elastické pryskyřici ještě lepší absorbci nárazů. Ve srovnání s původní technologií YONEX Power Cushion jde o 25% nárůst absorbce nárazů. Při testu pádu syrového vajíčka z 12 m na plochu z pěny Power Cushion+ bylo vajíčko odraženo do výšky 6 m bez toho, aby se rozbilo.

Na detail technologie

YONEX Round Sole

Hladký pohyb a maximální přenos energie

YONEX Round Sole je navržena pro celkovou podporu rychlé a hladké práce nohou. Technologie integrovaná do boty minimalizuje ztrátu síly, zajišťuje hladký pohyb a maximální přenos energie.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz