1413935

Kompozitová hokejka Warrior Novium Super Senior

ID {{ productCode }}

Kompozitová hokejka - Senior, Profesionální, Modelová řada Novium, Flex (tvrdost) 70 75 85, Celková délka 174 cm, střední kick point, Geometrie profilu shaftu Warrior Bevel taper, Protiprokluzová technologie gripu ano

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1413935

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Novium

Kompozitová hokejka Warrior Novium Super Senior

Kompozitová hokejka Warrior Novium Super Senior

7 199
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Velikostní kategorie Senior
Výkonnostní třída hráče Profesionální
Modelová řada Novium
Typ produktu hráčská hokejka
Barva černá
Materiál kompozit
Flex (tvrdost) 85, 75, 70
Roční kolekce 2023/2024
Délka (od konce po patku) 160 cm
Celková délka 174 cm
Zahnutí čepele W03, W28
Kick point (bod ohybu) střední kick point
Preferovaná střela Tah, Příklep
Preferované místo střely Předbrankový prostor, Prostor mezi kruhy
Technologie Warrior Minimus Carbon 25, Warrior Fuelcore Ultra Blade
Geometrie profilu shaftu Warrior Bevel taper
Protiprokluzová technologie gripu ano
Materiál čepele Warrior Fuelcore Ultra, Warrior Fuelcore T
Vhodnost pro sporty lední hokej

Potřebujete poradit?

Popis

Profesionální hokejová hůl Warrior Novium Super Senior je zárukou excelentního výkonu na ledě. S délkou od konce po patku 160 cm a celkovou délkou 174 cm, poskytuje optimální kontrolu nad pukem. Díky zahnutí čepele W03 nebo W28 a střednímu kick pointu je ideální pro hráče, kteří preferují střely typu tah nebo příklep.

Nová dimenze v hokejovém výkonu

Tato hůl využívá nejnovější technologie výroby, včetně Minimus Carbon 25 a RL199, což zajišťuje, že hůl je lehká a zároveň extrémně pevná. Geometrie shaftu je navržena s technologií Warrior Bevel taper, což umožňuje hráčům lépe manipulovat s pukem.

Čepel je vyrobena z Warrior Fuelcore T materiálu, což zaručuje vynikající výkon a trvanlivost. Navíc má hůl grip, který vám poskytne pevný úchop a kontrolu na ledě. S hokejkou Warrior Novium Super se stanete nebezpečným hráčem na ledě a zvednete svůj hokejový výkon na novou úroveň.

Kompozitová hokejka Warrior Novium Super Senior je hůl z kompozitových materiálů pro dospělé hokejisty. Důležité je brát v úvahu výšku a hmotnost hráče. Pokud si nejsi jistý při výběru, podívej se na srovnávací tabulku tvrdostí holí.

V dnešní době jsou kompozitové hokejky mnohonásobně oblíbenější než hokejky ze dřeva. Jejich velkou výhodou je, že jsou lehké a pružnější, díky čemuž se při střele tak snadno nezlomí.

Náhled videa

Vychutnej si profi vlastnosti hokejky a střílej góly jako Pastrňák

Kompozitová hokejka Warrior Novium Super Senior je hokejka pro profesionální hokejisty. Neznamená to ale, že by sis ji nemohl dopřát i v nižších soutěžích. Naopak. Hokejka má nejmodernější technologie, puk krásně lepí a do rukou ti dává veškeré potřebné informace, které potřebuješ k preciznímu kličkování, přihrávkám či střelbě. Hokejka je super lehká, díky čemuž budeš s hokejkou manipulovat tak rychle, že se za tebou obránci nestihnou otáčet.

Jak si vybrat flex neboli tvrdost hokejky

Flex neboli tvrdost hokejky ovlivňuje pružnost hole. Čím nižší flex si vybereš, tím pružnější hokejka bude. Nižší flexy se proto doporučují technickým a menším hráčům, nejčastěji útočníkům. S nižší tvrdostí se také lépe rozvíjí technika mladých hráčů.

Vyšší flex znamená tvrdší hokejku a menší šanci jejího prasknutí. I proto se doporučuje silověji založeným hráčům, spíše obráncům, a vysokým hráčům. Vyšší flex ale neznamená delší životnost.

Pozor, pokud hokejku zkrátíš, její flex se zvýší. I proto nedoporučujeme dětem a juniorům, aby si kupovali seniorské hokejky, které budou zkracovat, ale vybrali si hokejky na míru pro jejich věkovou kategorii.

Naopak, pokud k hokejce přidáš nástavec, flex se sníží. Proto nedoporučujeme nastavovat hokejky dětem a hráčům, kteří z původní délky hole vyrostli.

Zahnutí Warrior W03

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem. Zkrátka je to nejuniverzálnější zahnutí, které je nejoblíbenější u profíků i amatérů pro všechny typy střel.

Zahnutí Warrior W28

Oproti zahnutí W03 se liší více přihnutou špicí, nižším sklonem čepele a plošší první třetinou patky. Čepel je vhodná pro rychlou a přesnou střelbu zápěstím i nápřahem.

Posílej na branku rány od modré

Kompozitová hokejka Warrior Novium Super má střední kick point, který nejlépe ukáže své vlastnosti při střelbě z modré čáry a mezikruží. Hokejka má bod ohybu ve střední části hokejky a bez rizika zlomení s ní můžeš pálit silové střely příklepem a nápřahem.

Střední kickpoint hokejky


Technologie (2)

Warrior Minimus Carbon 25

Optimálně rozprostřená vlákna

Karbonová vlákna jsou rovnoměrně rozprostřená, aby nabídla optimální pevnost hokejky. Vlákna jsou lehká a tenká, ale extrémně pevná a odolná vůči poškození.

Na detail technologie

Warrior Fuelcore Ultra Blade

Polymerní čepel s texturou na povrchu

Jádro a struktura čepele přispívá k vysoké kontrole puku. Polymerní jádro zvyšuje odolnost čepele a textura na povrchu zlepšuje kontakt puku s hokejkou.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz