1350253

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X4 Intermediate

ID {{ productCode }}

Kompozitová hokejka - Intermediate, Výkonnostní, Modelová řada Vapor, Flex (tvrdost) 65 55, Celková délka 159 cm (flex 65, 55), nízký kick point, Geometrie profilu shaftu XE Taper, Protiprokluzová technologie gripu ano
Více info Více info
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1350253

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Vapor

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X4 Intermediate
3 464
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
3 464
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X4 Intermediate je hůl z kompozitových materiálů pro dospívající hokejisty, kteří přechází z juniorského do dospělého hokeje. Důležité ale je brát v úvahu také výšku a hmotnost hráče. Pokud si nejsi jistý při výběru, podívej se na srovnávací tabulku tvrdostí holí.

V dnešní době jsou kompozitové hokejky mnohonásobně oblíbenější než hokejky ze dřeva. Jejich velkou výhodou je, že jsou lehké a pružnější, díky čemuž se při střele tak snadno nezlomí.

Náhled videa

Hokejka těsně pod vrcholem, se kterou budeš zářit

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X4 Intermediate je hokejka pro výkonnostní hokejisty na poloprofesionální úrovni. Perfektně si s nimi ale zahraješ i při hobby hokeji, kdy chodíš na led několikrát týdně a práci s pukem máš v rukou. Hokejka je lehká a pomůže ti být rychlejší, přesnější a umožní ti zlepšovat své přihrávky i střely.

Jak si vybrat flex neboli tvrdost hokejky

Flex neboli tvrdost hokejky ovlivňuje pružnost hole. Čím nižší flex si vybereš, tím pružnější hokejka bude. Nižší flexy se proto doporučují technickým a menším hráčům, nejčastěji útočníkům. S nižší tvrdostí se také lépe rozvíjí technika mladých hráčů.

Vyšší flex znamená tvrdší hokejku a menší šanci jejího prasknutí. I proto se doporučuje silověji založeným hráčům, spíše obráncům, a vysokým hráčům. Vyšší flex ale neznamená delší životnost.

Pozor, pokud hokejku zkrátíš, její flex se zvýší. I proto nedoporučujeme dětem a juniorům, aby si kupovali seniorské hokejky, které budou zkracovat, ale vybrali si hokejky na míru pro jejich věkovou kategorii.

Naopak, pokud k hokejce přidáš nástavec, flex se sníží. Proto nedoporučujeme nastavovat hokejky dětem a hráčům, kteří z původní délky hole vyrostli.

Zahnutí Bauer P92

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem. Zkrátka je to nejuniverzálnější zahnutí, které je nejoblíbenější u profíků i amatérů pro všechny typy střel.

Zahnutí čepele Bauer P92

Zahnutí P28

Oproti zahnutí P92 se liší více přihnutou špicí, nižším sklonem čepele a plošší první třetinou patky. Čepel je vhodná pro rychlou a přesnou střelbu zápěstím i nápřahem.

Orientuj se před brankou rychlou střelou tahem

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X4 má nízký kick point, který využiješ v předbrankovém prostoru a mezikruží. Hokejka má totiž bod ohybu nízko a nejlépe přenese energii do střely tahem.

Nízký kickpoint hokejky

Parametry

Velikostní kategorie Intermediate
Výkonnostní třída hráče Výkonnostní
Modelová řada Vapor
Typ produktu hráčská hokejka
Barva červená, černá
Materiál kompozit
Flex (tvrdost) 65, 55
Roční kolekce 2023/2024
Délka (od konce po patku) 145 cm (flex 65, 55)
Celková délka 159 cm (flex 65, 55)
Zahnutí čepele P92, P28
Kick point (bod ohybu) nízký kick point
Preferovaná střela Tah, Příklep
Preferované místo střely Předbrankový prostor, Prostor mezi kruhy
Technologie Bauer HP Mold, Bauer Vapor hokejky, Bauer Energy Core 2, Bauer UD Carbon
Geometrie profilu shaftu XE Taper
Protiprokluzová technologie gripu ano
Materiál čepele Bauer 15K Carbon, ENERGY CORE 2
Hodnocení provedení a odolnosti
10
Hodnocení použité technologie
100
Střelba tahem
100
Střelba příklepem
10
Naše doporučení k nákupu (poměr výkon/cena)
10
Vhodnost pro sporty lední hokej

Potřebujete poradit?

Technologie (4)

Bauer Energy Core 2

Skelná a uhlíková vlákna pro rychlé střely

Vnější část čepele tvoří ze 100 % uhlíková vlákna. Vnitřek čepele využívá dvojitých můstků ze skelných vláken. Hokejka je tak připravená na rychlé střely i přihrávky.

Na detail technologie

Bauer HP Mold

Dokonalé spojení shaftu a čepele

Shaft je s čepelí spojen pomocí speciální technologie HP Mold, která přináší dokonalý přenos energie. Výsledkem jsou chirurgicky přesné pasy a ostré střely.

Na detail technologie

Bauer Vapor hokejky

Specifika hokejek z řady Bauer Vapor

Hokejky Bauer Vapor se vyznačují konkávním tvarem shaftu na obou stranách a oblými hranami. Shaft se na bocích nezužuje a poskytuje tak pohodlný úchop. Výsledkem je optimální cit a vynikající kontrola puku.

Co se týče bodu ohybu, hokejky Vapor ho mají ve spodní části shaftu. Díky tomu jsou hokejky Vapor oblíbené především u útočníků, kteří hledají ten správný nástroj pro prudké a přesné střely zápěstím.

 

Na detail technologie

Bauer UD Carbon

Skvělé herní vlastnosti a vysoká odolnost

Díky speciálnímu UD karbonovému vláknu má hokejka výborné herní vlastnosti i dlouhou životnost.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz