1349460

Semifinále je tu!: IIHF24-10

Kompozitová hokejka Bauer Vapor HYP2RLITE Senior

ID {{ productCode }}

Kompozitová hokejka - Senior, Profesionální, Modelová řada Vapor, Flex (tvrdost) 87 77 70 65, Celková délka 172 cm (flex 87, 77), 166 cm (flex 70, 65), nízký kick point, Geometrie profilu shaftu XE Taper, Protiprokluzová technologie gripu ano

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1349460

10% sleva

Semifinále je tu!
1 den
14
15
57

Kód kupónu:
IIHF24-10
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Vapor

Kompozitová hokejka Bauer Vapor HYP2RLITE Senior

Kompozitová hokejka Bauer Vapor HYP2RLITE Senior

6 749
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Velikostní kategorie Senior
Výkonnostní třída hráče Profesionální
Modelová řada Vapor
Typ produktu hráčská hokejka
Barva šedá
Materiál kompozit
Flex (tvrdost) 87, 77, 70, 65
Roční kolekce 2023/2024
Délka (od konce po patku) 157 cm (flex 87, 77), 152 cm (flex 70, 65)
Celková délka 172 cm (flex 87, 77), 166 cm (flex 70, 65)
Celková hmotnost 360 g
Zahnutí čepele P92, P28
Kick point (bod ohybu) nízký kick point
Preferovaná střela Tah, Příklep
Preferované místo střely Předbrankový prostor, Prostor mezi kruhy
Technologie Bauer Monocomp, Bauer Hypercore, Bauer XE Taper, Bauer TeXtreme, Bauer ACL 2.0
Geometrie profilu shaftu XE Taper
Protiprokluzová technologie gripu ano
Materiál čepele Bauer TeXtreme, HYP2RCORE BLADECORE
Hodnocení provedení a odolnosti
10
Hodnocení použité technologie
100
Střelba tahem
100
Střelba příklepem
10
Naše doporučení k nákupu (poměr výkon/cena)
10
Vhodnost pro sporty lední hokej

Potřebujete poradit?

Popis

Kompozitová hokejka Bauer Vapor HYP2RLITE Senior je hůl z kompozitových materiálů pro dospělé hokejisty. Důležité je brát v úvahu výšku a hmotnost hráče. Pokud si nejsi jistý při výběru, podívej se na srovnávací tabulku tvrdostí holí.

V dnešní době jsou kompozitové hokejky mnohonásobně oblíbenější než hokejky ze dřeva. Jejich velkou výhodou je, že jsou lehké a pružnější, díky čemuž se při střele tak snadno nezlomí.

Náhled videa

Vychutnej si profi vlastnosti hokejky a střílej góly jako Pastrňák

Kompozitová hokejka Bauer Vapor HYP2RLITE Senior je hokejka pro profesionální hokejisty. Neznamená to ale, že by sis ji nemohl dopřát i v nižších soutěžích. Naopak. Hokejka má nejmodernější technologie, puk krásně lepí a do rukou ti dává veškeré potřebné informace, které potřebuješ k preciznímu kličkování, přihrávkám či střelbě. Hokejka je super lehká, díky čemuž budeš s hokejkou manipulovat tak rychle, že se za tebou obránci nestihnou otáčet.

Jak si vybrat flex neboli tvrdost hokejky

Flex neboli tvrdost hokejky ovlivňuje pružnost hole. Čím nižší flex si vybereš, tím pružnější hokejka bude. Nižší flexy se proto doporučují technickým a menším hráčům, nejčastěji útočníkům. S nižší tvrdostí se také lépe rozvíjí technika mladých hráčů.

Vyšší flex znamená tvrdší hokejku a menší šanci jejího prasknutí. I proto se doporučuje silověji založeným hráčům, spíše obráncům, a vysokým hráčům. Vyšší flex ale neznamená delší životnost.

Pozor, pokud hokejku zkrátíš, její flex se zvýší. I proto nedoporučujeme dětem a juniorům, aby si kupovali seniorské hokejky, které budou zkracovat, ale vybrali si hokejky na míru pro jejich věkovou kategorii.

Naopak, pokud k hokejce přidáš nástavec, flex se sníží. Proto nedoporučujeme nastavovat hokejky dětem a hráčům, kteří z původní délky hole vyrostli.

Zahnutí Bauer P92

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem. Zkrátka je to nejuniverzálnější zahnutí, které je nejoblíbenější u profíků i amatérů pro všechny typy střel.

Zahnutí čepele Bauer P92

Zahnutí P28

Oproti zahnutí P92 se liší více přihnutou špicí, nižším sklonem čepele a plošší první třetinou patky. Čepel je vhodná pro rychlou a přesnou střelbu zápěstím i nápřahem.

Orientuj se před brankou rychlou střelou tahem

Kompozitová hokejka Bauer Vapor HYP2RLITE má nízký kick point, který využiješ v předbrankovém prostoru a mezikruží. Hokejka má totiž bod ohybu nízko a nejlépe přenese energii do střely tahem.

Nízký kickpoint hokejky

Technologie (5)

Bauer Monocomp

Optimalizované vyvážení hole

Hokejka je vyrobena technologií Monocomp, což znamená, že je vyrobena z jednoho dílu. Při takové výrobě dochází k odstranění překrývání vrstev pojidla a pěny. Hůl je pak lehčí a je lépe vyvážená.

Na detail technologie

Bauer XE Taper

Unikátní konstrukce shaftu

XE Taper technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil. Krček hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdeš na žádné jiné hokejce konkurenčních značek.

Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity, a to nízkou váhu hokejky a větší flexibilitu bodu ohybu, což přináší rychlejší střelbu a torzní stabilitu. V praxi to znamená, že hokejka se při střele nekroutí a je stabilní.

Na detail technologie

Bauer TeXtreme

Lehký a pevný materiál

Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

Na detail technologie

Bauer ACL 2.0

Méně materiálu = lehčí hokejka bez ztráty odolnosti

Technologie Advanced Carbon Layering 2.0 znamená vrstvení karbonových vláken s užitím co nejméně materiálu, ovšem s důrazem na zachování odolnosti. Hokejka je tím pádem lehčí, ale vydrží stejnou zátěž jako dřív.

Na detail technologie

Bauer Hypercore

Lehčí hokejka a větší cit pro puk

Díky jádru čepele s novou technologií Hypercore je hokejka neskutečně odolná při zachování nízké váhy a skvělého citu pro puk.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz