Ideální dárek pro děti: Kolečkové a lední brusle za jednu cenu


3 minut čtení

S univerzálními bruslemi Tempish Element Duo uděláte radost nejen dětem, ale i své peněžence.
Ježíšek letos myslí nejen na dětské štěstí, ale také na vaši peněženku. Univerzální dětské brusle Tempish Element Duo přinášejí dvojitou porci muziky za skvělou cenu. Ušetřete nejen peníze, ale i místo v komoře a životní prostředí.

Dokonalý obojživelník

Brusle obsahují dva různé podvozky. Jeden s nožem na zimu a druhý s kolečky na léto. Výměna podvozku je otázkou pár minut a potřebujete k tomu pouze přiložené inbusové klíče. Povolte tři šrouby, nasaďte nový podvozek, šrouby opět utáhněte, a je hotovo.

Porostou spolu s nohou vašeho dítěte

Díky třem univerzálním velikostem se vám už nestane, že byste museli brusle měnit po jedné sezóně. Brusle totiž posunete až o 4 čísla, a proto se do každé z velikostních variant vejdou děti s rostoucí nohou.Nejmenší varianta XS je pro děti s velikostí nohy 29–32. Tyto brusle mají na letním rámu kolečka o průměru 64 mm. Díky tomu jsou brusle skvěle ovladatelné i pro úplné začátečníky.Varianta S je určena pro děti s velikostí nohy 33–36. U těchto bruslí jsou opět dobře ovladatelná kolečka s průměrem 64 mm.Největší varianta M pro starší děti s nohou 37–40 má již kolečka o průměru 72 mm, která přece jen jedou o něco svižněji, ale stále jsou dobře ovladatelná.Zimní varianta

Noha drží na svém místě

Brusle se zapínají pomocí klasických tkaniček, pásku na suchý zip v oblasti kotníku a mikropřezky v horní části. Brusle tak dítěti utáhnete podle potřeby. Kvalitní polstrování brání otlakům a odřeninám. Vnější část brusle je pak z odolného TPU plastu, který je velice odolný.

Bílá varianta pro malé princezny

Dívčí brusle Tempish Element Lady Duo v bílé barvě zdobí růžové a šedé nápisy se zdobením. Oproti chlapecké variantě jsou navíc obohaceny o zoubky na špičce nože. Dívky si tak časem rády vyzkouší nějakou tu piruetku.Dívčí varianta

Černá varianta potěší kluky

Chlapeckým bruslím Tempish Element Duo dominuje černá barva, kterou doplňují zelené a bílé nápisy plus designové prvky. Rozhodně tedy nejde o nudný kousek a váš šikula okouzlí děvčata nejen svým bruslařským umem.

Kam vyrazit na led...

Kam vyrazit za veřejným bruslením v PrazeKam se vydat za veřejným bruslením v BrněKde bruslit v Bratislavě a v Košicích

Starší články