4329 CZK

Hokejové rukavice CCM JetSpeed FT6 Pro Black/Sunflower Junior

Hokejové rukavice - Junior, Modelová řada JetSpeed, Profesionální, Stupeň ochrany vysoká , Střih zkosený, Barva černá žlutá, Provedení prstů 3-dílně členěný ukazováček, Provedení palce Pro Flexthumb

Vyber barvu

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1383309

Další nabídka modelu JetSpeed

Hokejové rukavice CCM JetSpeed FT6 Pro Black/Sunflower Junior

Hokejové rukavice CCM JetSpeed FT6 Pro Black/Sunflower Junior

Produkt je dočasně vyprodán

Parametry

Velikostní kategorie Junior
Modelová řada JetSpeed
Typ produktu hokejové rukavice
Vhodnost pro sporty lední hokej
Výkonnostní třída hráče Profesionální
Roční kolekce 2023/2024
Stupeň ochrany vysoká
Střih zkosený
Barva černá, žlutá
Vnější materiál (horní strana rukavic) PE pěna, PU pěna
Provedení prstů 3-dílně členěný ukazováček
Provedení palce Pro Flexthumb
Materiál dlaně Sensalast pro Palm
Manžeta Flofoam, Krátká předúhlová otevřená
Materiál výstelky Aer-tex Suspension Systém
Technologie CCM Polygiene, CCM Aer-Tec, CCM Pro Flexthumb, CCM Premium Zotefoam, CCM Pro Level High-Density PE Foam and PE Insert

Popis

Výkon a komfort v jednom balení

Hokejové rukavice FT6 PRO jsou pohodlné, vysoce výkonné, moderní... ale co je důležitější, jsou vybaveny zcela novým termoregulačním systémem AER-TEC. Tento supermoderní design, který pamatuje na cirkulaci vzduchu a odpařování potu, bezpečně obepne vaši ruku, zatímco inovativní konstrukce dlaně pomáhá snižovat oděrky a zlepšuje obratnost, abyste si mohli vychutnat parádní triky.


Přednosti rukavic CCM HG JetSpeed FT6 Pro jsou:

  • Termoregulační systém AER-TEC + profesionální polyester + syntetická kůže: Systém AER-TEC umožňuje maximální prodyšnost a proudění vzduchu. Odolná a lehká konstrukce optimalizovaná pro hru na profesionální úrovni s novým designem zadního dílu, který dokonale kopíruje anatomický tvar.
  • Síťová podšívka systému zavěšení AER-TEC s úpravou Polygiene & zápachovou clonou: Maximální ventilace a síťovaná podšívka pro chlazení a odpařování pomáhají udržet ruce v suchu. Absorbuje méně potu, aby zůstala lehká, a poskytuje okamžité a dlouhotrvající pohodlí.
  • Prémiová pěna Zotefoam® a PE pěna s vysokou hustotou + PE vložky + polstrování z PU pěny: Nabízí nejlepší poměr ochrany a hmotnosti: extrémně lehká konstrukce s ochranou na profesionální úrovni a třídílný ukazovák pro maximální obratnost.
  • Větrací systém AER-TEC + prémiová PE pěna Zotefoam®+ s vysokou hustotou + PE vložky: 3 větrací otvory na hřbetu ruky pro optimální proudění vzduchu spolu s profesionální ochranou.
  • Pro Flexthumb - od velikosti 11": Dvoudílný palec zajišťuje lepší pohyblivost a neuvěřitelný úchop hole s odvětrávanou síťovinou v zadní části palce pro lepší proudění vzduchu tam, kde to opravdu cítíte.
  • Sensalast Pro palm: Pro Clarino base palm + Sensalast výztuž s reliéfní strukturou + ošetřeno Polygienem & pachová clona.: Bezešvý přechod mezi dlaní a manžetou uvnitř a vně pro maximální pohodlí v kombinaci s profi dlaní, která poskytuje optimální interakci s holí.
  • Krátká předsazená otevřená manžeta Flexcuff + polstrování FLOFOAM: Umožňuje neomezený pohyb zápěstí, flexibilitu a ochranu, navíc i prodyšnost.
  • Sublimovaná podšívka s úpravou Polygiene + zápachová clona: Vynikající kvalita podšívky, která je příjemná na dotek a pomáhá vám zůstat v suchu, s vylepšenou antibakteriální úpravou a úpravou proti zápachu, která pomáhá udržet vaše rukavice svěží.

Technologie (5)

CCM Pro Flexthumb

Lepší a pevnější úchop

Díky nově řešenému dvousegmentovému palci budeš moci ještě lépe uchopit hokejku. Už ti ji jen tak někdo nevysekne z ruky.

Na detail technologie

CCM Premium Zotefoam

Lehká, prémiová pěna

Zotefoam je prémiová PE pěna s vysokou hustotou. Zajišťuje 100% ochranu a zároveň je pro svoji lehkou konstrukci pohodlná a přispívá k lepším výkonům.

Na detail technologie

CCM Polygiene

Zápach nemá šanci

Antibakteriální vložka Polygiene Treated Liner eliminuje tvorbu bakterií a zápachu.

Na detail technologie

CCM Pro Level High-Density PE Foam and PE Insert

Profesionální ochrana pro každý prst na ruce

Prsty a hřbet ruky se snadno dostanou do křížku se soupeřovou hokejkou. Nepříjemné sekání redukuje špičková PE pěna a vložky. Odlehčená konstrukce profesionální ochrany tě nebude tížit a předejde zlomeným prstům.

Na detail technologie

CCM Aer-Tec

Termoregulační vlastnosti

Technologie Aer-Tec zavádí do výstroje termoregulační systém, který kombinuje optimální cirkulaci vzduchu a odpařování potu.

Na detail technologie

Objevuje se v tématech

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz