Vyzkoušejte hokejky Bauer na novou sezónu ještě letos


4 minut čtení

Objevte výhody nové řady hokejek Supreme S2 jako první a buďte o krok napřed před soupeři.
Díky exkluzivnímu partnerství se značkou Bauer se k nám dostaly nové hokejky z řady Supreme S2 s předstihem. Ochutnejte nové technologie pro sezónu 2019/2020 už v polovině té probíhající a získejte výhodu nad vašimi soupeři.Hokejky Supreme se již tradičně vyznačují vysokým kick pointem, což přináší skvělé střely nápřahem. Jsou tak vhodné hlavně pro obránce, ale i silové útočníky, jakým je třeba kapitán Buffala Sabres Jack Eichel.

Zabijácká zbraň pro profíky

Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 SR je hokejka s profesionálními technologiemi, která je oproti staršímu modelu ještě o 8 gramů lehčí. Zároveň však nepřichází o skvělou odolnost díky lepidlu DuraFlex.Mezi klíčové inovace patří především technologie ACL, která vám přinese až o 11 % rychlejší střelbu oproti modelu Supreme 1S z roku 2017.Hůl si samozřejmě zachovává ty nejlepší technologie, kterými jsou například lehký a pevný karbon TeXtreme pro nízkou hmotnost a technologie Maximum Power Kick pro maximálně efektivní přenos energie hráče do střely.U tohoto profi modelu si můžete vybrat také zahnutí. Většině hráčů vyhovuje osvědčené P92, ale můžete vyzkoušet také oblíbené P28.

Skvělá výkonnostní hůl, která nevysaje vaše konto

Hůl Bauer Supreme 2S Team Grip S19 SR je ideální volbou pro výkonnostní hráče, kteří hledají zbraň pro střelbu golfákem. Hokejka je oproti předešlému modelu Supreme S180 o 10 gramů lehčí. A to především díky nové technologii Max Balance, která přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken. Vlákna snižují váhu čepele bez ztráty odolnosti.Samozřejmostí je už od minulého modelu technologie Maximum Power Kick pro efektivní přenos energie od těla hráče až k puku.Propracované dvoudílné složení hokejky Fused-2-piece přináší téměř identické vlastnosti, jako by byla z jednoho kusu. Můžete si tak vychutnat hokejku s profi parametry za poloviční cenu.Obě seniorské hokejky jsou vyráběny ve tvrdosti 77 pro techničtější a menší hráče s váhou do 76 kg. Silovější hokejisté do 85 kg by měli zvolit spíše tvrdost 87. A pro pořízky nad 85 kg je nejvhodnější tvrdost 102.

Bauer myslí i na mladé naděje

Ochuzeni tentokrát nebudou ani junioři, pro které je nachystána hokejka Bauer Supreme 2S Team Grip S19 Junior. Tato 137  cm dlouhá hokejka s tvrdostí 50 je vhodná pro děti od 7 do 12 let. Kromě kratší délky a nižší tvrdosti má hokejka stejné parametry a technologie jako její seniorská varianta.Pro nejmladší hokejisty ve věku 4 až 7 let je nachystaná hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 Yth. Délka této hokejky je 116 cm a díky nízkému flexu 35 je skvěle ovladatelná i pro úplné začátečníky. Kromě kratší délky a nižší tvrdosti má hokejka stejné parametry a technologie jako její seniorská varianta.Tak neváhejte a usnadněte práci Ježíškovi. Znáte snad lepší vánoční dárek pro mladého hokejistu, než je zbrusu nová hokejka v designu, který vychází z profesionálních hokejek, které používají i jeho idolové z NHL?

Vyberte si i další hokejové vybavení Bauer...

VIDEO: Dopřejte si profi luxus s výstrojí Bauer Vapor X900 Lite | Chrániče Bauer Vapor X900 LiteVIDEO: Zapomeňte na amatéřinu s chrániči Bauer Vapor X 800 Lite | Chrániče Bauer Vapor X800 LiteVIDEO: V klídečku si hrajte hobby hokej s výstrojí Bauer NSX | Chrániče Bauer NSX

Starší články