1423757

GymBeam Crea7in 600 g

ID {{ productCode }}

Crea7in je komplexní směs, která sestává ze 7 druhů kreatinu pro funkční účinek. Samotný kreatin totiž zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících intervalech intenzivního tréninku. Složení pro maximální komplexnost doplňuje také l-Citrulin. Tuto směs tak ocení siloví sportovci, příznivci crossfitu či HIIT tréninků.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1423757

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
GymBeam Crea7in 600 g

GymBeam Crea7in 600 g

499
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 499 Kč

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 60 dávek
Hmotnost 600 g
Speciální požadavky vegan, vegetarián, bez GMO, bez laktózy, bez lepku

Popis

Crea7in - funkční směs obsahující 7 různých druhů kreatinu pro maximální podporu intenzivního sportovního výkonu

Crea7in je pečlivě navržená komplexní směs pro sportovce s efektivním složením. Sestává ze 7 druhů kreatinu, které reprezentuje mikronizovaný a pufrovaný kreatin monohydrát, kreatin fosfát, citrát, pyruvát, hydrochlorid (HCL) a kreatin malát. Díky tomuto spojení získáte benefity sedmi forem kreatinu v jednom produktu. Samotný kreatin je důležitý pro obnovu spotřebované energie, známé jako ATP. Ta je zdrojem energie pro pracující svaly během výkonu a kreatin slouží k její rychlejší regeneraci.

Oceníte ho tak během krátkodobých a po sobě následujících úsecích velmi intenzivních tréninků. Ve výsledku vám může pomoci například zvednout o něco větší váhu na čince nebo udělat více opakování cviku. Kromě toho díky kreatinu dokážete například déle sprintovat nebo zlepšit celkový sportovní výkon. Podmínkou je však příjem 3 g denně, který s tímto doplňkem hravě splníte. Pro podporu vstřebatelnosti jsou zde navíc sacharidové zdroje v podobě maltodextrinu, dextrózy a fruktózy.

Složení Crea7in je dále obohaceno také o l-Citrulin a sibiřský ženšen. Samotný l-Citrulin slouží jako prekurzor argininu, který funguje jako metabolit v cyklu na podporu produkce oxidu dusnatého (NO). Ten je důležitou molekulou, která se zapojuje do vaskulární funkce. Mezi jeho projevy totiž patří tzv. vazodilatace, tedy roztahování cév. To může mít ve finále vliv na prokrvení a zásobení pracujících svalů kyslíkem či dalšími potřebnými živinami. Ty svaly využívají jako palivo potřebné pro výkon.

Sportovci mohou ocenit i přítomný extrakt ze sibiřského ženšenu. Ten patří mezi adaptogeny, což jsou složky, které se obecně dávají do souvislosti s odolností. Všechny obsažené látky tak dělají z tohoto vícesložkového kreatinu Crea7in efektivní a funkční doplněk pro každého, kdo chce posouvat své tréninkové cíle. Jeho příjem je vhodný také například pro silové i vytrvalostní sportovce, fanoušky crossfitu, HIIT a hráče kolektivních her jako fotbal a hokej. Jeho výhodou je také dobrá rozpustnost, svěží chuť a složení vhodné i pro vegany.

Crea7in a jeho výhody

 • komplexní vícesložková směs kreatinu s funkčním složením
 • obsahuje 7 efektivních druhů kreatinu
 • zvyšuje fyzickou výkonnost během intenzivního cvičení
 • může pomoci například zvednout větší váhu, udělat více opakování či déle sprintovat 
 • obsahuje l-Citrulin pro maximální svalovou pumpu
 • obsahuje sibiřský ženšen
 • je vhodný pro silové, kolektivní i vytrvalostní sportovce
 • ocení ho každý, kdo chce posouvat své tréninkové cíle
 • má dobrou rozpustnost a svěží chuť
 • je vhodný i pro vegany

Doporučené dávkování

 • Doporučujeme smíchat 2 odměrky (10 g) produktu s 250 ml studené vody a konzumovat 1 nebo 2 dávky denně mezi jídly.
 • V tréninkové dny užívejte 1 dávku 30 minut před nebo během vašeho tréninku.

Nutriční informace


1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 97 kJ / 23 kcal
Tuky 0 g
- z toho nasycené Tuky 0 g
Sacharidy 4 g
- z toho cukry 2 g
- z toho škrob 0,4 g
Bílkoviny 0,06 g
Sůl 0,001 g

Aktivní látky


1 dávka (10 g)
Mikronizovaný kreatin monohydrát 1000 mg
Pufrovaný kreatin monohydrát 1000 mg
Kreatin fosfát 1000 mg
Kreatin citrát 500 mg
Kreatin pyruvát 500 mg
Kreatin hydrochlorid 500 mg
Tri-kreatin malát 300 mg
Alfa-ketoglutarát vápenatý 100 mg
Dextróza 1,6 g
Maltodextrin 1,6 g
Fruktóza 0,4 g
Waxy maizetm (modifikovaný škrob) 0,4 g
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášek z kořene 100 mg
- z toho ginsenoid 0,8 mg
L-citrulín DL-malát (1:1) 100 mg
- z toho L-Citrulin 56 mg

Složení

 • citron - limetka: Dextróza, Maltodextrin, kreatin fosfát, pufrovaný kreatin monohydrát, mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát, kreatin pyruvát, kreatin hydrochlorid, příchutě, fruktóza, waxy maize™ (modifikovaný škrob), trikrea Sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibiřský ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášek z kořene, L-citrlin DL-malát (1:1), barvivo (beta karoten E160a, indigotin E132).
 • jablko: Dextróza, Maltodextrin, kreatin fosfát, pufrovaný kreatin monohydrát, mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát, kreatin pyruvát, kreatin hydrochlorid, příchutě, fruktóza, waxy maize™ (modifikovaný škrob), trikrea Sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibiřský ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášek z kořene, L-citrlin DL-malát (1:1), barvivo (beta karoten E160a, indigotin E132).
 • broskev - ledový čaj: Dextróza, Maltodextrin, kreatin fosfát, pufrovaný kreatin monohydrát, mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát, kreatin pyruvát, kreatin hydrochlorid, příchutě, fruktóza, waxy maize ™ (modifikovaný škrob), trik, škrob (Sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibiřský ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášek z kořene, L-citrlin DL-malát (1:1), barvivo (karamel E150).
 • vodní meloun: Dextróza, Maltodextrin, kreatin fosfát, pufrovaný kreatin monohydrát, mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát, kreatin pyruvát, kreatin hydrochlorid, příchutě, fruktóza, waxy maize™ (modifikovaný škrob), trikrea Sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibiřský ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášek z kořene, L-citrlin DL-malát (1:1), barvivo (betanin E162).

Upozornění

 • Doplněk stravy.
 • Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.
 • Skladujte v suchém prostředí v dobře uzavřeném obalu při teplotě 5-30˚C, mimo dosah malých dětí.
 • Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
 • Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.
 • Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Související (10)