181996

Flash Sale: extra15

Dámská tenisová obuv adidas Avacourt Purple

ID {{ productCode }}

Dámská tenisová obuv adidas Avacourt Purple na všechny povrchy jsou unikátní boty specificky navržené pro dámské chodidlo a nabízí skvělý komfort a výkonnost.

Vyber barvu

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 181996

Sleva 15%

Flash Sale
14
32
4

Kód kupónu:
extra15
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 825 Kč
Dámská tenisová obuv adidas  Avacourt Purple

Dámská tenisová obuv adidas Avacourt Purple

3 899
2 825
Ušetříš 1 074 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 825 Kč

Parametry

Technologie adidas Torsion System, adidas Bounce Pro
Doporučený povrch všechny povrchy
Roční kolekce 2022
Barva fialová
Kolekce US Open 2022
V obuvi hraje Angelique Kerber
, Garbine Muguruza
Doporučené použití zápasové a turnajové nasazení
, klubové a amatérské nasazení
Svršek síťovina
, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál střední části adidas Bounce Pro
Materiál podrážky vysoce odolná guma

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Dámská tenisová obuv adidas Avacourt Purple na všechny povrchy jsou unikátní boty specificky navržené pro dámské chodidlo. Nabízí skvělý komfort a výkonnost. Tyto krásné boty vybaveny specifickým Torsion systémem podpory střední části chodidla, který chrání měkčí ženskou klenbu. Ochranný materiál pro odolnost proti oděru pomáhá s trvanlivostí v oblasti prstů.

Nové odpružení Bounce Pro integruje dvě hustoty pěny pro pohodlí a rychlou odezvu. V botách nastupuje španělská hráčka světové extratřídy Garbiñe Muguruza.

Pro všechny ženy

Tenisky adidas Avacourt byly vytvořeny a inspirovány tenistkami všech věkových kategorií, úrovní, tvarů a velikostí. Po letech výzkumu a učení se z toho, co dělá dámské nohy jedinečnými, jsou zde boty, které si můžete vzít jak na lehký trénink, tak do náročného turnajového zápasu. Pro dosažení lehké a zároveň podpůrné konstrukce mají tyto boty na svršku průhledné vrstvy. Průhledná je také podrážka s nejlepší přilnavostí.

Boty jen pro ženy

Nestává se často, že by výrobci obuvi dělali boty výhradně pro jedno z pohlaví. Finančně se to nevyplácí. Adidas však ustoupil ze zavedeného stereotypu a vytvořil ryze dámskou obuv. Pánové si na tento model musí nechat zajít chuť. Novinku představila španělská tenistka Garbiňe Muguruzaová. Výhodou těchto tenisek je jejich univerzálnost. Ať si je vezmete na svůj první tenisový trénink, klubový turnaj s kamarády nebo s nimi vyrazíte na ITF podnik po Evropě, tak si můžete být jisti, že vás podrží. Jsou komfortní a přesto maximálně výkonné. Jsou lehké, ale zároveň pevné a odolné. Jsou tak dámské, jak jen dámské mohou být. A nutno dodat, že vypadají skvěle! Takže milé dámy, pokud vám jde na kurtu nejenom o výsledek, ale chcete u své hry také pěkně vypadat, nové tenisové boty adidas Avacourt už na vás čekají.


 

– Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy, Tenisový Test

Technologie (2)

adidas Torsion System

Pro přirozeně správný pohyb nohy

Použití technologie adidas TORSION® SYSTEM zajišťuje pohyblivost nohy v jejím přirozeném rozsahu a současně chrání nohu před přílišným zkroucením.

Co to je torze?

Samotná torze je pouze popis pohybu, kterým se míní protisměrné zkroucení dané oblasti kostí.  

Co se nohy týče, dochází ke zkroucení mezi přední a zadní stranou nohy.

Tento pohyb vzniká v nártu prostřednictvím 5 malých kůstek. Přirozený rozsah pohybu je zhruba 30° směrem dovnitř (mediálně) a zhruba 15° směrem ven (laterálně). Torzní pohyb nohy je pohyb pasivní, což znamená, že není vyvoláván svalovou kontrakcí, nýbrž je reakcí na zatížení nohy.

Jak to funguje?

Ve sportovní obuvi má TORSION SYSTEM za úkol umožňovat přirozený torzní pohyb nohy během zatížení (30°/15°) a současně chránit před výrazně zvětšeným torzním pohybem a před poraněním nártu. Aby mohl systém plnit tuto funkci, musejí být torzní elementy vzájemně přesně sladěny.

Na detail technologie

adidas Bounce Pro

Komfortní a výkonné odpružení

Odpružení Bounce Pro kombinuje pohodlí a podporu pro lehký, ale citlivý pocit pod nohama. Díky tomu jsou vaše došlapy příjemnější a zároveň dochází ke zlepšení přenosu energie z odrazu zpět do pohybu.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz