1409789

Brankářské hokejové kalhoty Warrior Ritual X4 Pro+ Senior

ID {{ productCode }}

Brankářské hokejové kalhoty - Senior, Profesionální, Modelová řada Ritual, Stupeň ochrany vysoká , Střih univerzální, Chránič páteře PE pěna, Systém zapínání nastavitelný pásek s přezkou, Materiál výstelky Nylon

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1409789

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Ritual

Brankářské hokejové kalhoty Warrior Ritual X4 Pro+ Senior

Brankářské hokejové kalhoty Warrior Ritual X4 Pro+ Senior

8 999
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Velikostní kategorie Senior
Výkonnostní třída hráče Profesionální
Modelová řada Ritual
Typ produktu brankářské hokejové kalhoty
Vhodnost pro sporty lední hokej
Stupeň ochrany vysoká
Střih univerzální
Roční kolekce 2022/2023
Chránič páteře PE pěna
Systém zapínání nastavitelný pásek s přezkou
Barva černá
Technologie Warrior Axycut, Warrior Flex Plates
Materiál výstelky Nylon
Rozepnutí nohavic ne
Hodnocení podle stupně ochrany
100
Hodnocení komfortu
100
Naše doporučení k nákupu (poměr výkon/cena)
10

Potřebujete poradit?

Popis

Brankářské hokejové kalhoty Warrior Ritual X4 Pro+  přinášejí maximální ochranu a pohodlí pro každého brankáře, kdo si klade vysoké nároky na svou výbavu. Díky přepracované ergonomické ochraně kyčlí a ledvin jsou vaše klíčové části těla chráněny s maximální pečlivostí, zatímco zjednodušené stehno zvyšuje vaši pohyblivost a reakční schopnosti na ledě.

S Flex Plates zesílenými technologií HyperComp a designem AxyCut jsou tyto kalhoty připraveny odolat nástrahám hry. Vyztužené oblasti s vysokým opotřebením zajišťují, že vydrží náročné podmínky na hokejovém hřišti, a odolný odnímatelný vnitřní pás přispívá k jejich bezpečnému upevnění.

Navíc, odnímatelné podvazkové knoflíky poskytují flexibilitu výbavy a umožňují vám přizpůsobit si kalhoty podle svých potřeb. S kalhotami Warrior Ritual X4 Pro+  budete připraveni na vše, co hokejový zápas přinese, a to s maximální ochranou a pohodlím.

Technologie (2)

Warrior Axycut

Snadná pohyblivost

Zásluhou speciálního střihu kalhot nedochází k nepříjemnému tření kalhot a betonů, které může brankáři pohyb znepříjemnit. Brankář tak bez problému přejde při zákroku na kolena a může předvést důležitý zákrok, který pomůže celému týmu. Jedná se o technologii Warrior Axycut.

Na detail technologie

Warrior Flex Plates

Maximální rozsah pohybu

Kalhoty obsahují na nohavicích flexibilní desky, které přes sebe přesahují, a poskytují maximální ochranu v oblasti stehnenní kosti a kyčelního kloubu. V případě širokého roztažení nohou se desky volně pohybují přes sebe, a tak umožňují maximální rozsah pohybu. Kalhoty vám nezabrání, abyste předvedli neskutečně ohebné tělo. Jedná se o technologii Warrior Flex Plates.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz