92479

Raketová desítka: rakety10

Vložky do bot Sorbothane Double Strike Insole

ID {{ productCode }}

Gelové vložky do bot Sorbothane Double Strike pohlcují silné otřesové vlny a poskytují jedinečnou oporu chodidlu pomocí unikátní náraz absorbující technologie.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 92479

10% sleva

Raketová desítka
1 den
17
4
20

Kód kupónu:
rakety10
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Vložky do bot Sorbothane Double Strike Insole

Vložky do bot Sorbothane Double Strike Insole

699
599
Ušetříš 100 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 599 Kč

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Gelové vložky do bot Sorbothane Double Strike pohlcují silné otřesové vlny, které vznikají s každým krokem při nárazu chodidla na zem a pomáhají zlepšit sportovní výkon na maximum a při tom poskytují výjimečný komfort a odolnost.

V souladu s Vaším tělem a pohybem

Věděli jste, že pokaždé, když Vaše nohy dopadnou na zem, škodlivá vlna otřesů rezonuje tělem rychlostí přes 112 km/h? Vystavujete-li nohy tak vysoké zátěži, může to mít nepříznivý vliv na způsob, jakým se hýbete, hrajete a trénujete. Necháte-li to bez řešení, dlouhodobé poškozování kloubů, svalů, vazů a šlach Vám může zabránit ve vrcholovém výkonu při sportovních aktivitách.

Gelové vložky do bot Sorbothane Vašim nohám pomáhají zajišťovat správnou podporu, nastavení a tlumení, stimulaci plosek a domino efekt úlevy od bolesti po celém těle, čímž je Vaše sportovní hranice nejen zachována, ale dokonce překonána.

Gelové vložky do bot Sorbothane snižují možnost poranění těla během cvičení tím, že prokazatelně opakovaně pohlcují bezkonkurenčních 94,7% otřesů bez zhoršení výkonu. Jedinečný viscoelastický materiál vložek do bot Sorbothane posiluje obranné mechanismy těla tím, že při nárazu (dopadu nohy) se polymer deformuje tak, že rozptýlí otřesové vlny spíše do stran než vzhůru skrze tělo.

Zabudované komfortní tvarování (kontura) a podpatěnka nabízí dvojité řešení v pohlcování otřesů. Double Strike poskytuje jedinečnou oporu klíčovým oblastem chodidla pomocí své unikátní náraz absorbující technologie.

Vlastnosti

 • Pohlcuje bezkonkurenčních 94,7% škodlivých nárazových vln
 • Chrání klouby jako jsou kolena a kotníky před škodlivými vlnami otřesů, které vznikají během cvičení a sportu, dopadem chodidla na zem
 • Nabízí výjimečný komfort a přitom zlepšují výkon Materiál Coolmax zajišťuje dokonalou prodyšnost tím, že odvádí vlhkost od těla a při aktivitách o vysoké intenzitě
 • Antibakteriální svrchní vrstva zabraňuje tvorbě pachu uvnitř obuvi
 • Vytvořeno pro sportovní aktivity s vysokou zátěží jako je rugby, basketbal, atletika, golf, běh, turistika kde je chodidlo vystaveno, jak v oblasti přední části nohy, tak na patě, silným nárazům.
 • Duální absorpce nárazu
 • Nízká hmotnost
 • Antibakteriální svrchní vrstva
 • Vhodné do většiny bot
 • Trim to fit - lze odstřihnout přesně do tvaru a velikosti vašich bot

Hodnocení (1)

51
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Vložky do bot Sorbothane Double Strike Insole
Ověřený zákazník

- Olomouc

4

Vložky Sorbothane Double Strike Insole sú kvlaitné. Pocitovo je to klasická vložka do topánok ale pri chodzi perfektne tlmí tvrdý nášlap na paty a tým sa menej zaťažujú kĺby pri chodzi. Mám ich zatial asi mesiac a som s nimi velmi spokojná. Kúpila som si veľkosť 39-40 a do široko-tvarovaných tenisiek sa vošli presne na milimeter (nemusela som ich skracovať). Keďže mám plochšie nohy prijala by som keby vložky boli makšie. Uvidíme ako dlho vložky vydržia. Celkovo vložky hodnotím veľmi dobre.

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz