VIDEO: S kvalitními taškami Thule Chasm vás ani déšť nezastaví


4 minut čtení

Zabalte si dovolenou do tašek Thule Chasm.
Thule si většina z vás spojí především s boxy a střešními nosiči. Jenže to by byla chyba. Thule totiž vytváří i spoustu kvalitních batohů a sportovních tašek. A jednou z nich je i taška Thule Chasm. Chci tašku Thule Chasm »

Přenášejte tašku jakkoli bez plandavých popruhů

Tašky Thule Chasm využijete při různých aktivitách, takže je můžete používat pro přenos sportovního vybavení nebo při cestování. A je jedno, jestli potřebujete hodit věci do kufru auta, nebo musíte věci vláčet pěšky v tašce přes rameno nebo na zádech. Tašku Thule Chasm můžete nosit přes rameno. Stejně tak rychle si z ní však uděláte i batoh, protože popruhy snadno schováte a nikde vám pak nebudou plandat. V režimu batoh jsou pak nedocenitelnou podporou vnější stahovací popruhy. Pokud za ně zatáhnete, zajistí obsah tašky tak, aby se nesesunul dolů ani ve svislé poloze. Takže až budete převážet svíčkovou od babičky, už se nemusíte bát, že by se vám po pěti kotrmelcích vylila a potřísnila kompletní obsah batohu.

Od skromného batůžku po lodní zavazadlo

Vybírat si můžete ze čtyř různých velikostí tašek o objemu od 40 do 130 litrů. Menší tašky se vám budou lépe používat jako batohy, větší jako cestovní zavazadlo do auta, ale toto berte jen jako naše doporučení. Ještě nikdy nikdo nikomu nezakázal nosit 130litrový batoh na zádech.

Pláštěnkový povrch nepromokne

Při cestování se nezaleknete ani deště nebo sněhové přeháňky. Tedy, vy možná ano, ale vaše taška rozhodně ne. Thule Chasm je totiž z odolného nepromokavého materiálu, a proto převezete svoje věci v suchu, i kdybyste tančili v dešti. Při sáhnutí na tašku totiž zjistíte, že batoh má podobnou strukturu jako pláštěnka. Nejen tedy, že taška nepromokne, ale zároveň ji snadno vyčistíte, pokud se vypravíte do těžšího terénu. Na odolnosti tašce přidává i vyztužené dno, takže pokud s taškou nebudete vyloženě mlátit o zem, věci v ní budou jako v bublinkové fólii. [caption id='attachment_12910' align='aligncenter' width='633']Taška Thule Chasm je z nepromokavého materiálu. Taška Thule Chasm je z nepromokavého materiálu.[/caption]

Drobné věci s většími nepomícháte

Mimořádně široké víko usnadní přístup do tašky. To se hodí při ukládání větších věcí, protože si tašku nijak nepotrháte či jinak neponičíte. Tašky však nejsou jen hlavní prostor, ale i systém důmyslných drobnějších kapsiček na léky, cennosti a další drobnosti. Thule Chasm disponuje řádkou těchto řešení. Vnější kapsa vám umožní okamžitý přístup k důležitým věcem, jako jsou klíče nebo mobil. A nechybí ani síťové kapsy uvnitř hlavní přihrádky, díky kterým si lépe rozčleníte velké věci od drobnějších.

Najděte kvalitu ve více barvách

Tašky Thule Chasm pak najdete ve čtyřech barevných provedeních - černé, modré, tyrkysové a červené - takže si vyberou jak muži, tak ženy. Odradit by vás mohla vyšší cenovka tašek, pokud ale hledáte kvalitu, která vám vydrží i několik let při aktivním užívání, nemůžete s Thule Chasm sáhnout vedle. Chci tašku Thule Chasm »

Čtení pro Thule závisláky...

Srovnání příčníků Thule Wingbar Evo a Thule Wingbar | Rozdíly mezi novými a starými příčníky Odhalte způsob, jak převážet kolo s karbonovým rámem | Jak převážet karbonová kola Rozsekněte jednou provždy otázku, jak převážet koloběžku v autě | Jak převážet koloběžku Převážejte elektrokola chytře a bez použití svalů | Jak převážet elektrokolo

Starší články